У Луцьку визначили найбільш породисту собаку

11 Жовтня 2015
Луцький іподром 11 жовтня перетворився на справжнє царство тварин, адже протягом дня тут проходила професійна виставка породистих собак. Організувало дійство луцьке міське відділення Кінологічного союзу України «ЛЮБАРТ».

За золотий кубок та визнання прийшло позмагатись близько ста собак, звісно ж супроводжували чотирилапих улюбленців їхні хазяїни. Тут можна було побачити як маленьких та пухнастих тваринок, так і величезних мускулистих собак.
На щорічних змаганнях тварин оцінює кожного разу інший суддя. Цьогоріч до Луцька завітала суддя FCI Тетяна Борисова. У коментарі для «Таблоїда Волині» вона зауважила, що в кожному місті власники собак надають перевагу різним породам. «Власники збираються на такі виставки для того, щоб отримати оцінку та опис свого домашнього улюбленця. Експерти та судді визначають переможців за зовнішнім виглядом, породністю, родоводом. В кінці виставки будуть визначені найкращі представники своєї породи, за що в результаті й отримають кубок. Сказати, що на подібних заходах є якась домінуюча порода не можна, в кожному місті вона різна», - зауважила суддя.
Територію іподрому розбили на дві умовні показові площадки. Перша призначена для вівчарок, адже їм потрібно більше місця для бігу, інша – для решти представників порід.В результаті змагань перемогу дістала собака за породою бігль, власник – Антон Демчук. А всі чотирилапі учасники, які не здобули головного призу отримали медалі.

Текст: Катерина УСТИМЧУК
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


0

Читати ще

Коментарі

555

ЧОМУ "помощник судьи" (фото

мухтар

а де Палиця - Товстенюк.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter