У Луцьку відбудеться безкоштовний семінар у сфері ІТ

13 Грудня 2016
ІТ-сфера – це цілий спектр професій та напрямів, де кожен може знайти для себе щось цікаве та вдало використати вже набуті (навіть не в ІТ-сфері) знання. Проте, як не загубитись у цілому морі інформації? Як зрозуміти, що саме обрати для себе за точку старту?

Нещодавно в Луцьку стартувала ініціатива Open IT – це серія масштабних ІТ-заходів, що має на меті познайомити якнайбільше людей з ІТ-галуззю та дати відповіді на найпоширеніші питання, які пов’язані з цією сферою.

17 грудня відбудеться вже 2-й безкоштовний захід із серії, на якому виступлять досвідчені спікери.

Софія Медвідь, досвідчений спеціаліст з підбору кадрів в ІТ розповість про основні професії та особисті навички, які потрібні для кожної з них.

Петро Жук, досвідчений розробник, зорієнтує учасників, які ж напрямки розробки найпопулярніші в Україні та світі. Найбільшу увагу спікер приділить сфері веб-розробки, адже вона є найзатребуванішою не тільки в Луцьку.

Юліан Бульбук, архітектор баз даних, поділиться дуже важливими знаннями – з чого саме почати новачку, де шукати інформацію та підтримку, як здобувати необхідні навички для роботи.

І як бонус – на захід завітає досвідчений інтернет-маркетолог та SEO-спеціаліст, Павло Лисий. 7 років практики дозволяють спікеру виступати на всеукраїнських конференціях та працювати в міжнародних компаніях. Павло розкриє тему необхідності інтернет-маркетингу для вас та вашого бізнесу.

Розіграші, креативні фото, море позитиву та справді корисної інформації чекатиме на вас 17 грудня о 11:00 в кінокомплексі «Адреналін сіті”» (Карбишева, 1). Організатори заходу – Logos IT Academy Lutsk. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

P.S. Минулий захід зібрав 120 учасників! Перегляньте, як все було:

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter