У Луцьку стартував арт-хакатон «Університет міста»

17 Липня 2015
На затишному подвір’ї біля «Просвіти» зібралися громадські активісти, міські чиновники, журналісти, художники та просто небайдужі до свого міста люди.

Відкрив захід перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев з лекцією «Ініціативи Луцька для міського розвитку». Тарас Яковлев розповів про основні інфраструктурні проекти, які наразі реалізовуються у місті, а також про плани на майбутнє.


«Ми працюємо над великим, дуже амбіційним проектом. Його суть полягає у тому, що у Луцьку будуть встановлені камери відеоспостереження. Все це буде замикатися в єдину автоматизовану систему, до якої також будуть під’єднанні і світлофори, інформація з системи надходитиме до диспетчерського пункту. Це дуже дорогий проект, але я переконаний, що вже до кінця цього року ми зробимо перші кроки», – сподівається Тарас Яковлев.

Читайте також: У Луцьку з’являться нові графіті

Доповідь чиновника викликала бурхливу дискусію серед присутніх. Найбільше всіх цікавила проблема паркування у центральній частині Луцька. Тарас Яковлев розповів, що невдовзі у старому місці з’явиться декілька платних автостоянок.Лекційну естафету перехопила Олена Семенюк, котра розповіла присутнім про психологію міста, виховання та перевиховання міським середовищем.

Читайте також: Луцький урбаністичний фестиваль оголосив программу

На цей момент пізнавальні лекції продовжуються. А о 19:00 в приміщенні кав’ярні «Кофеїн» відбудеться відкриття художньої виставки. Після чого організатори запропонують відвідувачам повернутися до затишного дворику «Просвіти» і переглянути урбаністичне кіно.Текст: Ірина НОВОСАД
Фото: Юлія СТАСЮК
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter