У Луцьку презентували документальний фільм «Материнське поле».
Відеопрезентація відбулася 14 вересня у кінокомплексі «Адреналін».
Як розповів продюсер та режисер стрічки Олександр Пушкін, основна мета проекту — донести до глядацької аудиторії соціальну значимість аграрної професії в Україні на прикладі реальної історії жінки-аграрія, Героя України Віри Найдьонової. Протягом 30 років ця сильна і вольова жінка очолювала ДП ДГ «Асканійське» та зуміла перетворити руїни в процвітаюче господарство, створивши умови жити гідним життям для тисяч жителів регіону.
"Фільм показує не тільки важливість аграрної професії, а й спонукає не опускати рук, не виїздити за кордон, а працювати на своїй рідній землі. Наше завдання передати успішний досвід тих людей, які вкладають свою працю і душу у добробут тих, хто поруч. На прикладі Віри Найдьонової ми показуємо сильну особистість – жінку, яка не зламалась і взяла на свої плечі важку ношу, так ми хочемо підтримати тих жінок, які зараз мають синів , чоловіків на фронті", – розповів режисер фільму.
До слова, співавтор проекту Олександр Сурков повезе цей фільм в зону АТО.
Своїм проектом автори також прагнуть внести свою лепту у відродження українського кінематографу, адже переконані, що людям потрібно показувати не тільки трилери, а й позитив, який як ніколи потрібен українцям.
Фільм "Материнське поле" покажуть у 16 містах України.
У рамках показу фільму «Материнське поле» відбулась персональна фотовиставка «Заповідна природа таврійського краю». Автор знімків – Віктор Гавриленко - директор Біосферного заповідника "Асканія-Нова". У своїх роботах фотограф передає захоплюючу красу українських степів та фауни, що їх населяє.