У Луцьку молодь вивчає англійську за допомогою ігор та віртуальних подорожей

25 Квітня 2016
Захід проекту «EnglishOK», який здійснюється у Луцьку за підтримки Британської Ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа», з тематикою Японія та Далекий Схід пройшов в антикафе «Innerspace».

30 зацікавлених та сконцентрованих облич уважно слухали спікера, яка розповідала про свою поїздку до Сінгапуру. Окрім того, учасники мали нагоду поспілкуватися з носієм мови, американцем Семом Абрамсом та пограти різноманітні ігри, пов’язані з тематикою заходу.Учасники проявили свою творчість в завданні «Дивні ситуації», суть якого полягає в тому, що групи гравців отримують опис незвичної ситуації, в якій вони нібито опинилися, та їх завдання написати подальші дії.

«Чесно кажучи, коли з`явилася ідея такого актівіті ми довго сумнівалися, оскільки деякі ситуації насправді перетинають межу можливого, однак креативність наших учасників також просто зашалює – вони вигадують ще комічніші та дивніші вирішення ситуацій» - каже одна з організаторів Юля.

Вже традицією заходів EnglishOK стала «Correctit» – командна гра завдання якої полягає в виправленні помилок в фактах. Саме за допомогою цієї гри учасники найбільше дізнаються про культуру та традиції країн, а оскільки цього разу тематикою був Далекій Схід – частина світу багата на цікавинки, то фактів та варіантів відповідей було надзвичайно багато. В кінці заходу організатори запросили учасників поласувати смачним печивом та чаєм.

За подальшими новинами та заходами в рамках проекту EnglishOK слідкуйте за групами EnglishOK в соціальних мережах: ВКонтакті або на Facebook.
0

Читати ще

Коментарі

англієць

Русалка знає англійську

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter