• банер чікос

У Луцьку будуватимуть вірменську церкву

29 Березня 2017
У Луцьку на вулиці Оружній побудують вірменський храм. Члени міськвиконкому проголосували за підготовку містобудівних умов та обмежень на будівництво храму з господарськими приміщеннями Української Єпархії Вірменської Апостольської церкви.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Виконувач обов'язків начальника управління містобудування та архітектури Антоніна Лохманова повідомила, що наразі уже розробили містобудівний розрахунок будівництва храму з господарськими приміщеннями Вірменської Апостольської церкви Української Єпархії.

Зі слів чиновниці, пропозицій в процесі громадського обговорення щодо заборони на будівництво храму від громадян міста не надходило.

Натомість депутат міськради Павло Данильчук поцікавився, чи можливо відновити старий вірменський храм, що знаходиться у Старому місті, а не будувати новий. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев відповів, що це питання уже розглядали, проте нині це неможливо.

У свою чергу, заступник міського голови Юрій Моклиця зауважив, що не підтримуватиме це рішення, адже будівництво хочуть проводити на території, якій на сесії міськради надали статус зеленої зони.

Втім, староста релігійної громади «Сурб Саргіс» Михаїл Антонян запевнив, що при розробленні проекту статусу паркової зони у ділянки не було. Проте при будівництві хочуть вжити заходів для того, щоб зберегти зелені насадження.

«Наша організація існує п’ять років. Два роки тому нам запропонували кілька варіантів для будівництва. Але інші місця були не придатні для будівництва. Це ж не буде розважальний центр… Два роки громада хоче мати свій куточок», – зауважив Михаїл Антонян.

У підсумку члени виконавчого комітету підтримали проект рішення.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter