У луцькому ресторані приготували диво-звіра

15 Червня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Кулінарний відео-блогер Олег Іванюк презентував унікальний телепроект «Забуті смаки Луцька», започаткований спільно з телеканалом «Нова Волинь». Щоб побачити перший випуск нової історико-кулінарної передачі, до ресторації «Корона Вітовта» з’їхались багато поціновувачів кулінарного мистецтва.

У «Забутих смаках Луцька» розповідатимуть неймовірно цікаві факти як з історії Волині, так і з історії гастрономії, яка у давні часи була дуже цікавою та оригінальною. Зі слів Олега Іванюка, головним завданням проекту є не лише вивідати й донести призабуту інформацію, а й поекспериментувати. Тому в кожному випуску він разом із співведучою та режисером Вікторією Поліщук готуватимуть страви за давньою рецептурою.

Так у першому випуску ведучі готували старовинну й дивну страву «Василіск». Саме так називали «диво-звіра», який мав задню частину поросяти і передню частину півня. Їх зшивали ниткою, змащували різноманітними прянощами та запікали у печі. Як розповів пан Олег, така страва мала вразити вельмож, які були любителями чогось екзотичного і дивного.


На презентацію телепроекту завітало чимало відомих лучан. Серед гостей можна було побачити телеведучу Наталку Войтович, директорку Волинської регіональної дирекції Національної телекомпанії України Ольгу Куліш, відомого луцького шеф-кухаря Юрія Хазіпова, бізнесмена та ресторатора Ігоря Тимощука, співачку Галину Конах, депутатів Луцької міськради Аллу Надточій, Євгена Ткачука та Андрія Козюру, фотографа Віктора Чухрая, краєзнавця та журналіста Олександра Котиса, івент-організаторку Катерину Дулапчій, журналістку Олену Бекешу, мистецтвознавця Зою Навроцьку, волинського депутата Олександра Пизу.

Присутні смакували ігристим італійським вином «Fragolino» та вишуканими стравами від ресторації та насолоджувались цікавою розважальною програмою.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter