У центрі міста показали виставу «Чарлі та шоколадна фабрика»

26 Вересня 2016
З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта у місті відбулося «Свято солодощів».

Дійство відбулося з ініціативи відділу Волинської єпархії УПЦ, Місії соціальної допомоги дітям, а також за підтримки Палацу культури міста Луцьк, клубу «Патріот Батьківщини», та партнера фабрики солодощів «Кондитер» 25 вересня, інформує сайт Волинської єпархії.

На початку заходу до присутніх із вітальним словом звернулися речник єпархії протоієрей Валентин Марчук та голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський). Священики наголосили, що перебування на такому святі є особливо радісним. «Сам Спаситель закликав нас усіх бути як діти, адже таких є Царство Небесне», – підкреслив отець Валентин Марчук.

[caption]
Речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук[/caption]
[caption]
Голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський)[/caption]

Програму заходу підготували студенти Волинської духовної семінарії та учасники православних молодіжок Волинської єпархії. Головною складовою святкового дійства була вистава «Чарлі та шоколадна фабрика». Головний герой вистави хлопчик із бідної родини Чарлі, отримавши як нагороду від директора шоколадної фабрики шоколадку, дарує її бідному хлопчику, тим самим проявляючи християнське милосердя.

Варто зауважити, що це «Свято солодощів» було інклюзивним, зокрема, свої таланти мали можливість продемонструвати дітлахи із особливою долею. Діти-«сонечка» та діти-«янголята», саме так називають дітей з синдромом Дауна та аутизму. Воли показали, що теж можуть повноцінно жити і так само радіти кожному дню, як і звичайні діти.

Запрошені на свято, а це були також вихованці недільних шкіл з Волинської та Рівненської єпархій, а також Липлянської спеціальної школи-інтернату, мали можливість взяти участь у різноманітних та цікавих майстер-класах. Насамкінець усі отримали солодкі подарунки.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter