Топовий інстаблогер Луцька Влад Кардаш поділився секретами фотомистецтва

21 Вересня 2017
У Волинській обласній бібліотеці для дітей відбулася творча зустріч «Таємниці фотооб’єктиву» з молодим, талановитим, креативним фотографом, одним із найтоповіших інста-блогерів Луцька Владиславом Кардашем.

Протягом заходу у невимушеній атмосфері присутні мали чудову можливість поспілкуватися з Владом і отримати відповіді на безліч питань: «Як у молодому віці йому вдалося стати доволі відомою людиною у рідному місті та поза його межами?», «Як досягнути успіху?», «Хто створює настрій?» та інші.Владислав Кардаш залюбки розкрив деякі секрети фотомистецтва. Розповів, що не буває не фотогенічних людей; жанри, в яких він любить працювати – Love-story та food-фотографія; полюбляє архітектуру міста Львова, а у Луцьку стилі архітектури перемішані і створюють хаос, через що на фото це виглядає не естетично.Коли ж ведуча Тетяна Занюк процитувала вислів французького фотографа Анрі Картьє-Брессона – «Роблячи знімок, фотограф ніби пише картину, але за одну секунду», Влад пожартував, що йому подобається інший вислів – «Фотограф – це художник, який не навчився малювати».Він приділяє увагу кожній деталі на фото і полюбляє природне світло, а ще, каже, важливо для фотографа вміти розкрити людину, викликати в неї справжні емоції. Для цього ж «треба стати для людини, яку фотографуєш, другом».В майбутньому Влад Кардаш мріє знімати більше у Європі та хоче навчитися готувати. Гості зустрічі дізналися, що улюблені страви Влада – піца та паста, улюблені кольори – чорний, білий, сірий, улюблений стиль у музиці – реп, має татуювання і не любить самотності.
Крім того, вражав Влад і дорослими емоційними віршами «Назавжди» та «Клятва».Час зустрічі пролетів непомітно, але питань до гостя залишалося чимало, адже багатогранна особистість завжди викликає бажання ближчого знайомства і цікавого спілкування.
0

Читати ще

Коментарі

Людка

восьмикласницям сподобався

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter