Топ-5 непотрібних презентів: що не треба дарувати на 8 березня

04 Березня 2016
Аби спростити життя волинським чоловікам, «Таблоїд Волині» взявся опитати прекрасну половину людства про подарунки, які зовсім не хотілося б отримати до 8 березня. Ми запропонували десятку варінтів, які, на наш погляд, абсолютно не додають святкового настрою у День жіноцтва. Опитування можна знайти у нашій спільноті Вконтакті.

1. Статуетки/шкатулки/рамочки. Серед десятка варіантів найбільш небажаним подарунком виявились статуетки, шкатулки та рамочки. Беззаперечне лідерство – 44,9% жіночих голосів. Тож якщо вам дуже вже закортіло прикупити чергового ангелочка, ще маєте час підібрати щось оригінальніше. Пам’ятаєте, що у справжньої жінки й так достатньо речей, основне завдання яких – збирати пил.

[caption]
«Я Пил. Я живу на ангелах»[/caption]

2. Цукерки/торти/тістечка. За цей варіант проголосувало 11,2% жіночої аудиторії. Звичайно, смачно поїсти люблять усі, однак не варто дражнити жінок солоденьким. Бо ж фігура! Окрім безглуздого подарунка, винуватиці свята отримають ще й муки совісті: треба ж з’їсти шматок торта, щоб нікого не образити. Чоловіки, якщо вам вже так кортить дарувати їжу – купуйте фрукти.

[caption]
Калорійність шматка торта від 160 до 700 ккал на 100 грам[/caption]

3. Посуд. 10,3% жінок не хотіли б отримати на 8 березня посуд. Мабуть, через те, що часом каструль, тарілок, ложок, чашок і мисок й так забагато у жіночих долях. Особливо, коли це все на кухні… Коли у раковині… І мити його буде не чоловік…

[caption]
Приблизно це уявляє жінка, коли отримує в подарунок тарілки[/caption]

4. Квитки на концерти/сертифікати в магазини. Такий подарунок вважає невдалим 7,5% жіночої аудиторії. Бо це насправді безсовісно – перекладати муки вибори на того, кому робиш подарунок. Це ж треба потім десять разів обійти той магазин, щоб вибрати найоптимальніший варіант за сумою сертифікату. А раптом концерт буде у той же день, що й прем’єра наступної серії улюбленого серіалу? Що тоді?

[caption]
«Вибереш собі щось». Ага.[/caption]

5. Книги та побутова техніка. П’яту сходинку невдалих подарунків ділять між собою два варіанти, за які жінки віддали однакову кількість голосів – по 5,6%. Очевидно, прислів’я про те, що найкращий подарунок – це книга, вже віджило своє. Що ж до побутової техніки, то у свято так не хочеться побуту.

[caption]
Ви точно хочете дарувати пилососа?[/caption]

Однак, шановні чоловіки, пам’ятайте, що найкращий порадник у виборі подарунка для жінки – це вона сама. Просто навчіться чути. І що б там не свідчили будь-які опитування, якщо ви точно знаєте, що вона мріє про мультиварку чи понад усе хоче потрапити на концерт Вакарчука – не сумнівайтесь! Це саме воно!

0

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Треба дарити "бабло"...і

або

хочу настільки багато всього

квітка

Квитки на концерт класно....

ФЕЯ

Або якщо подарунок вибраний

Жадний

Нічого і нікому дарити не

ФЕЯ

Правда, нормальні, чи то пак,

Жадний

Абсолютно з Вами згоден,

Ліна

Спішать, аж падають!

Володимир

Прем'єпархії наступної серії.

Real cc

Меркантильна швабра. Бабло? А

Real cc

За свої права боролися тоді

Алекс

Так шо їм тоді дарити ?! Ну

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter