ШОПІНГ: оригінальні подарунки для коханих

09 Лютого 2015
Відомо, що у День Святого Валентина прийнято радувати своїх коханих приємними подарунками та романтичними сюрпризами.

«Таблоїд Волині» продовжує підшуковувати цікаві подарунки для ваших половинок.

Завжди хочеться потішити свою жінку чи чоловіка оригінальним підходом до справи і показати, що на ідею ви витратили чимало часу. Що робити, якщо насправді його обмаль і ходити в муках творчості не дозволяє робота, навчання чи ще якась біда.

На щастя, інтернет рясніє цікавими сайтами, які пропонують оригінальні подарунки і з гумором, і з романтикою.

Пропонуємо підбірку подарунків, які можна замовити через мережу.

Солодкі ліки з серії «Смачна допомога»

Попереджаємо, дарувати таке можна лише у разі, якщо ваша половинка має почуття гумору, інакше ж «швидка допомога» знадобиться вам, і вже не смачна, а справжня.

Ліки «До і після сексу». В показаннях до застосування вказано, що це прекрасний засіб після інтенсивних фізичних навантажень, який чудово відновлює сили. Такі пігулки коштують 110 гривень на сайті «Хочу вже». Також продавці пропонують подарункову упаковку за ціною 30 гривень.Весела кружка для кавоманів

Є люди, організм яких починає нормально функціонувати лише після споживання «конячої» дози кави. Якщо ваші кохані з тих, хто сидить на такому допінгу, пропонуємо веселу кружку.

Цікавинка її в тому, що на малюнку сонні та втомлені очі змінюються на очі, переповнені енергією. Диво відбувається від взаємодії кружи з гарячим напоєм. Тому вам просто потрібно налити в кружку кави. Такий подарунок вартуватиме 120 гривень на тому ж сайті.Жуйки «Love is»

Усі пам’ятають епопею з жуйками «Love is», коли був важливим не стільки її смак, скільки обгортка, на якійсь прописані «істини кохання». Набір таких жуйок може стати приємним подарунком із натяком на ностальгію. Тим паче читати фразочки на обгортках буде значно веселіше вдвох. Сайт «Подаруй усмішку» пропонує різноформатні пакуночки з жуйками на ваш вибір в ціновому діапазоні від 70 до 140 гривень.«Ти мене любиш? А за що?»

Якщо ваша половинка хоч раз задавала вам таке важке запитання, цей подарунок саме для неї! «100 причин чому я тебе кохаю» ‒ це сто маленьких папірців, на яких українською написані причини вашого почуття. Подарунок може бути адаптованим і для дівчини, і для хлопця. Вартуватиме така радість 220 гривень, замовити подарунок можна тутРукавички для закоханих

14 лютого – зимове свято. Актуальним буде подарунок, який зігріє в «мінуси», рукавички для закоханих. Загалом подарунок виглядає надто «сопливо» і не практично, бо з такими рукавицями запросто можна гепнутися на ожеледиці, не втримавши баланс.

Але для суперромантичних – варіант. Суть у тому, що рукавичок всього три – дві особисті і одна спільна, аби у будь-яких ситуаціях триматися за руки. Ціна подарунка на сайті ‒ 180 гривень.Дошка для записів

Традиція залишати одне одному милі записочки на холодильнику або на запотілому дзеркалі у ванній завжди була дуже романтичною. Але що робити, якщо вам припекло написати щось коханому або коханій, а клаптика паперу або запотілого дзеркала не знайшлося? Для цього ресурс пропонує дошку, яку можна прикріпити у будь-якому місці і залишати приємні повідомлення на ній. Ціна такого задоволення 165 гривень.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter