Що побажав Рильський молоді волинського села: знайдено історичний рукопис

10 Вересня 2015
В архівах відомого волинського письменника Олександра Богачука віднайшли цікавий документ ‒ рукопис Максима Рильського з вітаннями на честь молоді села Забороль. Знахідку виявив у документах батька луцький адвокат Ярослав Богачук.

Відскановану копію рукопису чоловік розмістив на своїй сторінці у Facebook з пропозицією для молоді села Забороль забрати такий раритет.

«Молоді села Забороль шлю сердечне своє привітання. Бажаю вам, дорогі дівчата і юнаки, щоб росли ви щасливими, здоровими, повними сил, як природа рідної вам Волині. Будьте гідними свого народу, своєї рідної землі! Хай осявають ваші дні любов до праці, до життя, до свого народу, до всіх народів на землі! Максим Рильський, 3 серпня 1962 р.», ‒ йдеться в рукописі.


На жаль, не відомо з якої нагоди писався вітальний лист. У коментарі «Таблоїду Волині» Ярослав Богачук зазначив, що не знає, звідки в батька така записка. У той час Олександру Богачуку було 29 років.

Не змогли відповісти на це питання й вчителі Заборольської ЗОШ ‒ історик Геннадій Баюк та філолог Лариса Демчур. Тож літературознавці краю отримали хорошу нагоду для досліджень.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter