Успішно!

біхелсі

Радимо почитати: свіжий випуск тижневика «Сім’я і дім»

Зі сторінок свіжого випуску газети  «Сім’я і дім» ви дізнаєтеся про те, як рівненські садоводи облаштували на своєму обійсті теплицю-термос для вирощування екзотичних фруктів. Уже 10 років подружжя Третяків ласує власноруч вирощеними лимонами, апельсинами, мандаринами, бананами та іншими тропічними фруктами.
 
Цікавим буде й екскурс у літературне минуле краю. Життєвий шлях родини Косачів тісно переплітається з нашим краєм. Село Запруддя теж освячене перебуванням Лесі Українки, Олени Пчілки, Івана Франка та інших видатних особистостей.  Довгий час Запруддя (в минулому належало до Ковельського повіту, тепер – село Камінь-Каширського району) було відсутнє на карті перебування Косачів:  чи то через забуття, чи з інших причин. Тож ми вирішили нагадати, як там упродовж 1901–1907 років проживала з родиною тітка Лесі Українки по батьковій лінії Олена Антонівна Тесленко-Приходько.
 
Також читайте про те, як равликів «працевлаштували» в салоні краси. Усе більшої популярності на Волині набуває новий напрямок у косметології – равликотерапія. Відвідувачі деяких салонів краси з обережністю ставляться до цієї новації в індустрії краси. Проте є й ті,хто вже познайомився із молюсками та переконався у користі процедур із черевоногими.

У волинських лісах поволі зростає популяція рідкісного дикого птаха – глухаря. Надзвичайно обережний «лісовий когут» тримається виключно дрімучих лісів поблизу боліт. Тому цей червонокнижний вид, який жив ще за часів вимерлих мамонтів, зберігся лише на Поліссі та в Карпатах. Як планують відроджувати популяцію рідкісного птаха, дізнавайтеся з нашого спеціального репортажу.
 
А ще – найважливіші на Волині новини політики, економіки, культури, яскраві спортивні репортажі, програма телепередач та ще чимало інших корисностей.

Купуйте! Читайте! Не пропустіть!

[img data=def]16_03_2017_1475766729/unnamed_2.jpg[/img]