Радимо почитати: книги червоного кольору

10 Липня 2018

Чи часто Ви вибираєте книги за кольором? Наприклад, у фінських бібліотеках цілі стенди книг певного кольору. Бо часто людям просто подобаються такі обкладинки. «Таблоїд Волині» провів експеримент і підібрав книги червоного кольору.

1. «Любов, свобода, самобутність», Ошо

Як любити себе - й не бути самозакоханим? Як кохати іншого, не зв’язуючи себе путами залежності? Як відшукати серед несправжніх тіней любові - любов істинну: ту, яка спроможна привести нас до зернини божественного в нашому єстві? І як, лишившися сам-на-сам із собою, ніколи не знати самотності? Над цими та багатьма іншими наріжними питаннями нашого життя замислюється Ошо у книзі «Любов, свобода, самобутність». Відповіді, що він їх пропонує, - незвичні, часом навіть провокаційні, але міркувати разом із ним незмінно цікаво. Доступні, дотепні й динамічні оповіді Ошо не залишать байдужим широке коло читачів: не дарма ж він вважається справжньою рок-зіркою сучасної езотеричної філософії.


2. «Алі та Ніно», Курбан Сеїд
Друге десятиріччя ХХ століття. Російська імперія вступила в Першу світову війну, яка переросла у війну громадянську, у низку інтервенцій…

На тлі цих історичних подій нащадок давнього азербайджанського роду Алі Хан Ширваншир розповідає про своє кохання до юної грузинської княжни Ніно Кіпіані. А ще він пристрасно описує рідне Баку — багатолике, парадоксальне, темпераментне і статечне.


3. «РЕКвізити. Книга 2», Тетяна Терен

Проект журналістки Тетяни Терен «РЕСвізити. Антологія письменницьких голосів» покликаний зберегти думки, переконання, позиції, оцінки, творчі і життєві правила найзнаковіших сучасних українських авторів. 20 героїв цього двокнижжя розповідають про місця свого народження, батьків і сім'ю, згадують учителів і колег, діляться письменницькими секретами, розмірковують про любов, віру і сенс життя. Зустрівшись на сторінках цієї антології, письменники несподівано починають говорити не лише з невидимим уважним інтерв'юером, але й одне з одним. Перед нами унікальний проект про покоління і про ті часто невидимі зв'язки, завдяки яким уможливлюється неперервність літературного процесу.


4. «Страшенно голосно і неймовірно близько», Фоєр Джонатан Сафран

Оскар Шелл — дев'ятилітній хлопець, чий батько загинув у терористичному акті на Всесвітній торговий центр 11 вересня 2001 року. Одного дня, він знаходить таємничий ключ у конверті, на якому написано «Блек», і вирішує навідатися до всіх людей з таким прізвищем в Нью-Йорку, сподіваючись довідатися більше про свого батька та цей ключ. Під час своїх пошуків, він потоваришував з містером Блеком, що живе поверхом вище, та зустрів «Квартиранта», який віднедавна поселився у його бабусі.


5. «Колиска для кішки», Курт Воннеґут

Коли людству дійсно загрожуватиме кінець, саме ця книга зникне з усіх книгарень! Чи може істина бути сенсом життя? Чи може солодка брехня пророка-самозванця зробити людей щасливими? Геніальний схиблений вчений, який робить приголомшливе відкриття, не переймаючись майбутнім свого творіння… Святий вигнанець Бокон – шахрай, який перетворився на філософа… Лід-дев’ять – винахід, страшніший за атомну бомбу. Одна його крихта здатна вбити все живе… І три людини, які отримали цю смертоносну речовину і використали її на свій розсуд.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter