Покупка дня: «Одяг для мікрохвильовки»

18 Березня 2016
Що купуємо? Захисний футляр для мікрохвильової печі.

Де купуємо? У мережі магазинів «Super Price» (Луцьк, пр. Волі 21, / Луцьк пр. Соборності 6).

Яка ціна? Ціна стандартна – 25 грн за один футляр.

Кому купувати? Тим, хто любить, аби їх речі залишались як нові й при цьому не готовий витрачати своє життя на постійне прибирання.

***

Футляр для домашньої мікрохвильовки – річ для нас нестандартна. Фактично у кожному будинку, супермаркеті чи кафе є мікрохвильова піч, однак мало хто коли-небудь чув, що для неї існує спеціальний захист. Насправді, ця річ доволі таки корисна, адже піч знаходиться на кухні, нею постійно користуються, а тому вона дуже швидко втрачає свій первинний вигляд.

І як би ми не старалися її вичищати, з плином часу мікрохвильова отримає різноманітні подряпини та інші пошкодження, вкриється шаром жиру та пилу, який не можна буде відмити. І тоді Вам прийде думка, що потрібно купувати нову, адже стара піч псуватиме весь інтер’єр кухні. Хоча при цьому буде чудово виконувати свої головні функції.

Щоб цього не трапилося, є просте рішення – «одягніть» свою мікрохвильову піч у футляр, який убезпечить її від подряпин та бруду. Особливо такий «одяг» сподобається людям, що живуть з квартирантами або здають власне помешкання.

Футляр виготовлений на основі клейонки, тонкого стьобаного синтепону та тканини із замочком. Переднє віконце розстібається, тому нічого не заважатиме користуватися мікрохвильовкою.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter