«Патріоти Волині» організували відпочинок для діток учасників АТО

05 Вересня 2017
З ініціативи Благодійного фонду «Патріоти Волині» півсотні діток та дорослих мали нагоду відпочити та повеселитись в торгово-розважальному центрі «ПортCity».

В рамках святкування п’ятої річниці Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» відбувається чимало заходів. Звісно, велику увагу приділяють родинам учасників АТО, адже усі волиняни завдячують їм миром. Тож вже сьома група дітей захисників побувала у ТРЦ «ПортCity». До слова, торгово-розважальний центр оголосив 2017 рік роком соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже», тож з задоволенням долучається до таких важливих проектів.

Сьогодні діти учасників АТО приїхали з Старовижівщини, а саме з с.Дубечне, с. Кримне, с. Любохини, с. Поліське та смт. Стара Вижівка. Їх радо зустріли у «ПортCity». Наймолодші мали нагоду переглянути популярний мультик «Емоджі Муві» у кінотеатрі «PremierCity», старші ж діти розпочали свій день у Луцьку з катання на роликах на арені розваг «GeneratorCity». До слова, чимало з них вперше стали на ковзани, а більшість ніколи не були в обласному центрі Волині.

На обід дітвора пішла у ресторацію «Брама». А опісля позмагалися в грі у боулінг в «StrikeCity». Насамкінець їм вручили смаколики у дорогу та пообіцяли, що й надалі організовуватимуть такий яскравий відпочинок.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter