Охорона Христини Соловій не пустила на сцену відомого співака

20 Жовтня 2017
Сьогодні, 20 жовтня, відома українська співачка Христина Соловій зібрала у Луцьку аншлаг. Послухати чарівний спів Христини у Драмтеатр імені Т. Г. Шевченка завітав й колега по сцені – Арсен Мірзоян.

Чоловік приніс з собою букет квітів, подарувати який, виявилося не так просто. Охорона артистки, не зважаючи на зірковий статус гостя, не пропускала його на сцену. Перемовини із охоронцем також не увінчалися успіхом – чоловік, який відповідав за безпеку Христини, наполягав на своєму. На щастя, співака помітила сама артистка. Арсену все-таки вдалося вручити голосистій красуні квіти, дякуючи за виступ.До слова, Арсен Мірзоян не випадковий гість у місті, адже завтра, 21 жовтня, він бере участь у концерті. Співак виступить на урочистій презентації важливого соціального проекту «Переможці 2».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ​У ЛУЦЬКУ ПІД ЧАС ПРОЕКТУ «ПЕРЕМОЖЦІ 2» ЗБИРАТИМУТЬ ГРОШІ НА ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ ВОЛИНСЬКОГО ГЕРОЯ


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Баба з дідом

НІчого собі зазвізділась. А

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter