У Луцьку під час проекту «Переможці 2» збиратимуть гроші на здійснення мрії волинського Героя

20 Жовтня 2017
За сприяння Благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині», в рамках року соціальних ініціатив «Тому, що не байдуже» торгово-розважальний центр ПортCity долучився до важливого соціального проекту «Переможці 2».

У торгово-розважальному центрі ПортCity 21 жовтня відбудеться презентація другої частини соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу VIVA! «Переможці». Це грандіозна фотовиставка на площі 2 тисячі квадратних метрів.

Під час заходу у Луцьку збиратимуть кошти на спортивний протез для нашого краянина.

Андрію Заню усього 31 рік, однак попри свій молодий вік він уже побачив найгірше в житті, адже побував на війні, яка завжди нагадуватиме про себе не лише спогадами. У липні 2014 року він потрапив під артилерійський обстріл системи «Град» у селі Великоберезне, що на Донеччині. Зазнавши значного поранення йому довелося в польових умовах ампутувати собі ліву нову. Проте чоловік не втратив оптимізму й мужності, тому продовжує свою боротьбу уже в цивільному житті.

Андрій Зань мріє займатися спортом, тож потребує спеціальний досить дороговартісний протез. Саме на здійснення цієї мрії й збиратимуть кошти під час благодійного проекту «Переможці 2».

Експозиція діятиме з 19 години 21 жовтня на арені розваг GeneratorCity (2 поверх ТРЦ ПортCity) і до 26 жовтня. У програмі презентації буде концерт за участі Арсена Мірзояна та волинських гуртів «Платилін», «Резус Блюз», «Такалаба». До слова, усі артисти долучились до благодійності й виступатимуть безкоштовно. Вхід вільний, dress code на благодійний вечір: чоловіки у костюмах, жінки у сукнях.Довідково: «Переможці» – це вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, відеоарт з неймовірними кадрами зі знімального майданчика та спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці. На величезних фотостінах – люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО та паралімпійці, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу! 15 історій про мужність та перемоги над собою, над болем, над обставинами. Це герої, які загартовують дух і тренують тіло, вони не здаються перед труднощами, надихають і допомагають іншим.Проект реалізований під кураторством Соломії Вітвіцької.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter