​На фестиваль до Луцька приїде відчайдушна альпіністка-телеведуча

17 Вересня 2017
Творчий туристичний клуб «Ми» проводить у Луцьку V туристичний фестиваль авторської пісні, фото- і кіноаматорів «Вітрила пригод».

Фестиваль присвячений Дню туризму та Дню кіно та пройде під гаслом «Україна єдина» 23-24 вересня.

Гостею фестивалю цьогоріч буде альпіністка-телеведуча Дарія Душечкіна, яка нещодавно повернулася з подорожі Кавказом з боку Грузії та виконала одну з найскладніших альпіністських категорій (складність 5б ) – вийшла на гору Ушба!«Я вперше побачила її з вершини Ельбруса, і з того часу мріяла про неї. Тихо. Ледь дихаючи, боячись вимовити її ім’я. Ууушшшбааа. Мріяти про неї – ніби малюку мріяти про політ у космос. Ушба. Вона неймовірна!», а – поділилася емоціями Даша після підкорення омріяної вершини.
Альпінізм з’явився в її житті після 25-років, коли вона зрозуміла, що найважливіше – колекціонувати гарні моменти, приємні переживання та здійснювати свої мрії.За плечима Дарії сходження на Ельбрус, Кіліманджаро, Анди, окрема історія з Непалом, тепер Ушба.
«Мене дуже часто питають, скільки часу я проводжу на вершині? На Ельбрусі я була 7 хвилин, бо головне – саме шлях на вершину. Друзі кажуть, що гори мене змінили. Наприклад, я перестала пити і курити, раніше я викурювала пачку цигарок за два дні. Після сходження на Ельбрус, зрозуміла – більш не тягне. Наразі я ні в чому себе не обмежую – зустрічаюся з людьми, які мені подобаються, проводжу час так, як мені подобається, але при цьому – багато займаюсь спортом.І якщо на роботі мені кажуть, що не можуть відпустити в гори, я відповідаю – краще звільнюся. Перед сходженням важливо не тільки фізично тренуватися, але й працювати зі своєю головою, тому що в першу чергу в горах підводить психіка! Там перемагає, той, хто емоційно стабільніший. Мені дуже подобається в горах цей внутрішній момент боротьби з собою та втомою. Альпінізм це насправді не адреналін, він дає час все прорахувати і прийняти правильне рішення», – розповідає Даша.Розповіді про мандрівки та підкорення вершин можна буде почути на зустрічі з Дарією Душечкіною 23 вересня о 12.00 в Палаці культури Луцька.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter