На благодійному аукціоні публікацію у «Сім’ї і Домі» продали за 30 тисяч

05 Травня 2017
Сьогодні у Луцьку відбувається благодійний аукціон на підтримку волинських бійців, котрі потребують лікування.

Аукціон відбувається під патронатом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика та митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Кошти збирають на реабілітацію після десяти оперативних втручань волинському «кіборгу» Андрієві Луцику (уродженець Рівненщини, нині ковельчанин, воював в АТО у складі 80-ї ОДШБр, 3-го батальйону ГАБ) та лікування онкохворому Героєві Бабію (боєць 54-ї бригади, 3-го танкового батальйону, народився та мешкає на Горохівщині).

Серед лотів – календарі із зображеннями війська волинських «кіборгів» – мужніх краян, які до останнього тримали оборону Донецького аеропорту. А також – пропозиції від волинських медіа.

На аукціоні вже продали публікації у таких виданнях, як газета «Волинь» (20 тисяч гривень), інтернет-видання «Волинь24» (25 тисяч) та тижневик «Сім’я і Дім» (30 тисяч гривень).

Публікація у «СіД» є одним з найдорожчих проданих лотів. З молотка її купив почесний громадянин міста та відомий будівельник Віктор Чорнуха, скромно зазначивши, що просто любить читати цей тижневик.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter