Моделюючий масаж: боляче, але ефективно

26 Березня 2016
Моделюючий масаж – відносно нове слово в боротьбі за стрункість. За відсутності дієти і фізичних вправ він не може позбавити вас від зайвих кілограмів, а от прибрати непотрібні сантиметри і «апельсинову кірку» хорошому масажисти цілком під силу. Є тільки два «але»: такий масаж недешевий і дещо хворобливий.

Під час антицелюлітного масажу фахівець ніби «розчавлює» пальцями клітини жиру. Головне його завдання – посилити кровообіг і активізувати обмін речовин, за рахунок чого і відбувається розщеплення жирового шару, зменшується кількість токсинів в підшкірній клітковині, спадають набряки. Шкіра підтягується, стає гладкою і пружною.

Однак, оцінити результат можна не відразу. Спочатку шкіра може навіть покритися синцями – настільки інтенсивний вплив застосовує масажист. А для досягнення потрібного ефекту треба провести не менше 10-12 процедур.

Власне антицелюлітний масаж краще випередити курсом лімфодренажу. Завдяки цьому посилиться крово-лімфотік і подальший ефект від моделювання буде більшим і збережеться на тривалий термін.

Кращий час для початку курсу моделюючого масажу – одразу після закінчення місячних. Справа в тому, що перед менструацією організм накопичує рідину в тканинах, це фізіологічний процес і боротися з ним не потрібно і марно. Тому на початку циклу дії масажиста будуть більш ефективними.

Крім моделюючого масажу, виконуваного руками, роблять і масаж з використанням різних пристосувань – наприклад, китайських бамбукових паличок або банок. До речі, баночний масаж цілком можна робити і в домашніх умовах, купивши в аптеці спеціальні вакуумні масажні банки.

Такі процедури можна здійснити й у салоні краси «Le Mark» за адресою пр. Соборності 30, 2 пов.



Важливо зазначити, кому такий масаж протипоказаний: людям з доброякісними та злоякісними новоутвореннями, інфекційними та вірусними хворобами, порушенням цілісності шкірних покривів, підвищеним тиском, захворюваннями лімфатичної і венозної систем, туберкульозом, ревматизмом, захворюваннями імунної системи, патологією серця, тромбофлебітом. Не можна робити масаж під час критичних днів і особливо – під час вагітності.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter