Ектор Хіменес-Браво розповів про серйозні проблеми зі здоровʼям. ФОТО 18+

21 Травня 2023

Відомий шеф-кухар Ектор Хіменес Браво розповів про причину різкого схуднення і зміни зовнішності.

Відомий колумбійський шеф-кухар, який понад 10 років живе та працює в Україні, нещодавно дав інтервʼю популярному шоу про зірок. Там він вперше розповів про хворобу, яка змусила його повністю змінити стиль життя, – пише Сlutch.

Ектор зізнався, що негаразди почалися через складний режим дня і кількість робочих годин. Він багато працював та зовсім не приділяв часу ні собі, ні своїм стосункам.

«Я багато працював та не приділяв часу собі, і з часом у мене почалися серйозні проблеми зі здоров'ям. Тож мій лікар сказав: «Або ти зупиняєшся і щось змінюєш, або буде тільки гірше». У мозок не поступала достатня кількість крові», – розповів кухар у короткому інтерв'ю.

«Почалися проблеми з печінкою. У мене було ожиріння, я не здогадувався, був як усі. Важив я 82 кг. Це ніби не багато, але це були не м'язи, це був жир. Зараз я важу 80 кг, але це вже не жир, а м'язи», – поділився кухар.

Через це Ектор вирішив, що настав час великих змін у способі життя та ставленні до власного стану здоровʼя. Регулярні тренування у спортзалі та налагоджений режим здорового і поживного харчування допоміг змінити тіло до невпізнання.

«Коли це зі мною сталося, я просто змінив свій стиль життя. Почав ходити до спортзалу, сів на дієту. Тепер я можу спокійно виставляти оголені фото. Мені вже подобається дивитися на себе в дзеркалі, я можу тепер фліртувати», – поділився кухар.

Ектор насправді почав публікувати у соцмережах багато відвертих фото з оголеним торсом, на що фанати завжди бурхливо реагують у коментарях під Інстаграм-постами.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter