• банер чікос

Марш тверезості в Луцьку очолить «Buick» 1939 року

12 Вересня 2015
У неділю, 13 вересня вулиця обласного центру Волині прокрокує «Марш тверезості», який закликаний покінчити із «зеленим змієм» через доручення до християнських цінностей і духовності.

Як повідомили організатори маршу –православне братство тверезості УПЦ, хода підтримає соціальну кампанію «Краще тверезе життя», що популяризує тверезий спосіб життя і патріотичне виховання молоді.

Марш розпочнеться о 16-й годині на Театральному майдані Луцька. Від драмтеатру хода попрямує до центрального корпусу СНУ, де відбудеться імпровізоване віче. Організатори обіцяють, що в марші візьмуть участь студенти, спортсмени, а також всі прихильники тверезого способу життя.

Попереду колони поїде агітаційне ретро-авто – американський легковик класу люкс «Buick Road-master» 1939 року. А за ним крокуватиме духовий оркестр.

Заодно, студенти Луцького технічного університету зорганізують театралізоване дійство «Зелений змій під контролем». А в найближчому до СНУ дворі – між будинками №№10,12 на Волі, відбудеться показовий виступ від команди «Street workout Lutsk» та розважальна програма від Андрія Зубенка.
0

Читати ще

Коментарі

lol

"покінчити із «зеленим змієм»

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter