Маленька волинянка перемогла у престижному конкурсі краси в Греції

20 Червня 2017
Маленька лучанка Анастасія Назарук перемогла у двох міжнародних конкурсах краси і таланту, які проводились на землі древніх богів та світової міфології – Греції.

Анастасія здобула абсолютну перемогу в VI Міжнародному конкурсі краси «Baby&Teen style», отримавши «Supergranprix 2017», а також «Granprix 2017» та звання «Supermodel of the world - 2017» на щорічному Міжнародному конкурсі краси і таланту «World little supermodel».

Незважаючи на свій юний вік (Анастасії лише 8 років), дівчинка вразила журі своїми здібностями, талантом та харизмою.Боротьба за головну корону була не з легких, позаяк серед конкурсантів були представники не лише ледь не зі всіх куточків України (Київ, Рівне, Івано-Франківськ, Маріуполь, Черкаси, Одеса, Херсон), а й учасники з інших країн – Білорусії, Татарстану, Італії та Греції.

Корону та диплом переможниці вручала відомий український психолог, vip-експерт телеканалу «Новий канал» та «СТБ», кандидат філософських наук Наталія Холоденко.Це далеко не перша перемога Анастасії, оскільки дівчинка займається в дитячій модельній школі «Baby fashion» і була учасницею багатьох конкурсів краси, фестивалів та показів мод різноманітних колекцій українських дизайнерів та світових брендів.

Однак, саме перемога в Міжнародному конкурсі краси дала можливість привезти на рідну Волинь світовий титул і гідно представити наш край наступного року в якості ведучої конкурсу краси «Supermodel of the world - 2018».


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter