Литовські професори на байках відвідали волинський виш

25 Липня 2016
У Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки завітали колоритні гості – байкери з Литви, які подорожують різними країнами, на чолі із Сігітасом Даукіласом, професором філософії та психології університету імені Олександра Стульгінського.

Усі вони – колишні однокурсники, по-справжньому «осіли» на байках після 40 років, бо знайшли у швидкості спосіб стати вільним і пізнати нові країни та культури. Кажуть, у Литві можуть збиратися близько 25 тисяч байкерів одночасно.Литовські «посли», як вони себе жартівливо назвали, приїхали домовитися про майбутню співпрацю між волинським вишем і Каунаським університетом Вітовта Великого.


Натомість, ректор СНУ імені Лесі Українки запросив їх на посвяту першокурсників у вересні, бо коли ще студентам випаде нагода познайомитися із серйозними професорами у шкіряних куртках, штанях, з масивними ланцюжками і за кермом байків.


Гості привезли у подарунок міцний напій, пшениця для виготовлення якого росте у полі, де колись Вітовт Великий воював з хрестоносцями.
На вихідних байкери у Луцьку куштували автентичну українську їжу та відвідували пам'ятні історичні місця, а до Литви повезуть подаровану українську ікону.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter