Успішно!

Луцький водій розповів, чому вже три роки роздає дітям цукерки

Лучанин Василь Леонтійович Гордійчук уже третій рік поспіль пригощає пасажирів маршрутного таксі цукерками.

Василь Гордійчук, водій маршрутки № 9, розповідає, що гарна традиція сформувалася випадково, за збігом певних обставин, пише ІА "Волинські Новини".

Нагадаємо, про цього водія "Таблоїд Волині" писав дещо раніше.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЛУЦЬКИЙ ВОДІЙ РОЗДАЄ ДІТЯМ ЦУКЕРКИ

«На маршруті № 9 їжджу вже понад 12 років. Пригадую, що ця ідея виникла в мене спонтанно. Три роки тому, коли в мене з'явилася онука, я відмовився від куріння й почав купляти собі на заміну цукерки. І от одного разу, коли я працював на рейсі, в салоні розплакалася маленька дитинка, аби втішити, її я дав малечі смаколик. Дитина була задоволена, заспокоїлася. Від цього було приємно і мені, бо дитяча радість не зрівняється ні з чим. То з того часу якось так і повелося...», - розповідає пан Василь.

Втім, цукерками водій пригощає лише дошкільнят та первачків, мовляв, старшим дітям батьки дають гроші в школу, то ж ті самі можуть собі придбати бажане.

«Часто буває, що люди дивуються цьому, особливо, коли я кажу, щоб взяли «здачу» для дітей. Але дехто вже звик до цього. Кажуть, що тільки моїми цукерками малечу в школу можна заманити. До прикладу, одна жіночка з Теремного мені розповідає, що коли не може зранку розбудити сина в школу, то каже йому, аби той поспішав, бо сьогодні дядя цукерку дасть. Тож малий кулею збирається на навчання», - каже водій. Та додає, що кожного дня на солодощі витрачає 30-40 гривень, але витрати не головне, бо дитячі усмішки безцінні.

До слова, Василь Леонтійович має трьох внуків, якими дуже пишається.