Луцький депутат не зможе балотуватися на виборах в 23 окрузі

18 Червня 2016
Представнику «Об’єднання «Самопоміч» Михайлові Імберовському відмовили у реєстрації на проміжних виборах в народні депутати України у виборчому окрузі №23.

Відповідне рішення прийняла Центральна Виборча Комісія під час чергового засідання у п’ятницю, 17 червня, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Причиною відмови кандидатові у реєстрації стало недотримання вимог Конституції України та норми Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення проміжних виборів народних депутатів України 17 липня 2016 року в одномандатному виборчому окрузі № 23.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 Закону України «Про вибори народних депутатів України»Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата (кандидатів) у депутати в разівиявлення обставин, які позбавляють особу, висунуту кандидатом у депутати, права бути обраною депутатом відповідно до статті 9 цього Закону. У ст. 9 Закону зазначається, що депутатом може бути обраний громадянин України, який на день виборів досяг двадцяти одного року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років.

Також, як повідомляє ОПОРА, у 23-му виборчому окрузі з виборів народних депутатів України зареєстровано 5 нових кандидатів: 4 – шляхом самовисування, 1 – від політичної партії. Відповідне рішення Центральна виборча комісія прийняла під час чергового засідання у п’ятницю, 17 червня.

Зокрема, ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати України у виборчому окрузі № 23 Любов Балицьку (самовисування), Ольгу Зирянову (партія «Солідарність жінок України»), Валентину Малькову (самовисування), Олександра Орла (самовисування) та Ігоря Рицка (самовисування).

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter