Луцьких журналістів навчать володіти голосом

05 Липня 2017
Луцьких медійників запрошують взяти участь у майстер-класі відомого актора дубляжу з Києва Юрія Коваленка.

Тренінг «Мистецтво володіння голосом у журналістиці» відбудеться у суботу, 8 липня, у Молодіжному центрі Волині (вул. Градний узвіз, 5). Початок о 15:00 год, повідомляють організатори – громадська організація «Імаго».

Лектор розповість про основи володіння голосом, розкаже про правильне дихання, пояснить, як подавати текст у складних фізичних умовах, як працювати перед камерою та з мікрофоном, як підняти октавність голосу, міняти його тембр, тощо.

Юрій Коваленко, більше відомий як Доктор Звук - актор озвучення та звукоімітатор. Його голосом говорять безліч персонажів іноземних та вітчизняних мультфільмів, фільмів, рекламних роликів. Доктор Звук був брендвойсом провідних телеканалів: «Першого Національного», «К1», «Плюс-Плюс» та «Бігуді», Радіо Ера-Fm. Окрім того, його голос можна почути у мультфільмах «Сімпсони», «Тачки», «Південний парк», «Сезон полювання», «Бівіс і Батхед», «Корпорація монстрів», «101 далматинець» , «Шрек», «Тримай хвилю», «Дика природа», «Черепашки Ніндзя», «Вінні Пух», «Смішарики», фільмах «Поліцейська академія 4», «Проблемне дитя», «Великий переполох у малому Китаї» та інших.

Окрім майстер-класу відбудеться прес-конференція Юрія Коваленка, під час якої він розповість про «Школу Доктора Звука» у Луцьку. Ви зможете задавати свої питання.

Щоб взяти участь у навчанні, слід заповнити онлайн-анкету до 7 липня включно.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter