Луцькі ведмеді шукають спонсорів

28 Січня 2016
У Луцькому зоопарку з’явилися перші опікуни тварин. Фірма «Теріхем-Луцьк» взялася допомагати в утриманні левів і відтепер щомісяця виділятимуть п’ять тисяч гривень для того, щоб луцькі царі звірів жили в кращих умовах.

Як розповіла директор звіринцю Людмила Денисенко, ці гроші спрямують і на кращі харчі, і на поліпшення умов проживання.

[caption]
Луцькі царі звірів тепер мають офіційних опікунів[/caption]

Ще одна фірма – «Луцькпласт» – допомагатиме місцевим канюкам. Розмір такого спонсорства – 400 гривень на місць.

«Опіки потребують всі тварини: від сови і до великих звірів, тому готовим до співпраці підберемо тварин, відповідно до дозволеного бюджету. Дуже потребують допомоги ведмеді. Їх у нас семеро, і годувати їх потрібно щонайменше двічі на день. Також багато йде на утримання мавп: їм у раціоні необхідні апельсини, гранати, інші фрукти», – розповіла Людмила Дениснко.

[caption]
У раціоні мавп має бути багато фруктів. А ціна на банани не меншає[/caption]

Програми опікунів у зоопарках – звична закордоном. Юридично оформлені стосунки виглядають так: між закладом та підприємством чи фізичною особою підписується договір опіки, який може мати різні часові рамки (за бажанням та можливостями доброчинців). Натомість меценат отримує розміщення реклами фірми на тому вольєрі, де живе взята під патронат тварина.

Крім того, дирекція зоопарку обіцяє кожному партнеру організувати День опікуна, коли і працівники, і відвідувачі зможуть висловити свою подяку.

Людмила Денисенко також розповіла, що невдовзі опікуни з’являться і в єнотів-полоскунів: з’явилися зацікавлені і наразі проходять переговори.

[caption]
Єноти сподіваються, що і у них невдовзі з'явиться меценат[/caption]

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter