Луцькі депутати та бізнесмени влаштували азартні торги задля благодійності

05 Травня 2017
У Луцьку відбувся благодійний аукціон на підтримку волинських бійців, котрі потребують лікування.

Захід пройшов під патронатом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика та митрополита Луцького і Волинського Михаїла у Волинській православній богословській академії.
Волинські депутати та бізнесмени прийшли, аби в азартний спосіб зібрати кошти на реабілітацію після десяти оперативних втручань волинському «кіборгу» Андрієві Луцику (уродженець Рівненщини, нині ковельчанин, воював в АТО у складі 80-ї ОДШБр, 3-го батальйону ГАБ) та лікування онкохворому героєві Володимиру Бабію (боєць 54-ї бригади, 3-го танкового батальйону, народився та мешкає на Горохівщині).Дійство почали зі спільної молитви в академічному храмі, де всечесні отчі відслужили короткий молебень за полеглих та живих героїв.Після благословення митрополита Михаїла гості перемістилися до актової зали академії, де і розпочались запеклі торги.Володимир Гунчик закликав гостей проявити жертовність та благодійність, аби разом допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

«Герої – серед нас» в – це не просто слова, це не просто проект, це сьогодні жива легенда, люди, які, обравши головним своїм завданням оборону Вітчизни, ніколи не забували й про мирне життя, про побратимів. Вони – приклад для наслідування майбутнього країни, яке ще підростає у садочках, школах, університетах. У переддень 8-9 травня, згадуючи полеглих у Другій світовій війні, у визвольних війнах, не можна забути і новітніх ветеранів», – зазначив голова облдержадміністрації.Про важливість пам’яті говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.«Ми молимося за усіх, хто відійшов, і пам’ятаємо про тих, хто з нами. Піснеспів «Вічна пам’ять» не говорить лише про померлих, він вказує, що маємо пам’ятати про всіх і по можливості допомагати тим, хто цього потребує».Аукціон набрав розмаху та азарту з перших хвилин. Серед лотів розігрували календарі із зображеннями волинських «кіборгів» – мужніх краян, які до останнього тримали оборону Донецького аеропорту. Всього розіграли 651 календар.Також, присутні змагалися за сертифікати на інтерв’ю та публікації від волинських медіа. Зокрема, майбутній матеріал в онлайн-ЗМІ «ВолиньPost» придбали з молотка за 10 тисяч, у газеті «Волині» – за 20 тисяч, в інтернет-виданні «Волинь24» – за 25 тисяч, у тижневику «Сім’я і Дім» – за 30 тисяч, а в інтернет-виданні «Волинська правда» - за 33 тисячі гривень.


Читайте також: НА БЛАГОДІЙНОМУ АУКЦІОНІ ПУБЛІКАЦІЮ У «СІМ’Ї І ДОМІ» ПРОДАЛИ ЗА 30 ТИСЯЧ

Гості розважалися не лише азартним аукціонним «хто кого переграє», а й насолоджувалися музичними виступами волинських артистів.

Атмосферу свята створювали: академічний камерний оркестр «Кантабіле», заслужена артистка України Галина Овсійчук, вокальний квартет «Автограф», співачка Галина Конах та народний артист України Василь Чепелюк.
Протягом благодійного вечора вдалося зібрати більше 300 тисяч гривень.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter