Успішно!

У Луцьку продають можливість випити кави з відомим ресторатором та ведучим «МастерШефа». ФОТО

На благодійному аукціоні «Медіа-кава» у Луцьку продають кавування з відомим блогером, ресторатором та ведучим шоу «МастерШеф» Володимиром Ярославським

На благодійному аукціоні «Медіа-кава» у Луцьку продають кавування з відомим блогером, ресторатором та ведучим шоу «МастерШеф» Володимиром Ярославським.

Про це розповіли на сторінці проєкту у фейсбуці.

«Відомий український шеф-кухар, суддя проєкту «МастерШеф Україна», співвласник ресторану «Lucky», бренд-шеф магазину «Good Wine».
«В обороні країни, як і на кухні, важлива не лише майстерність шеф-повара, але й наявність кожного потрібного інгредієнту. Тому своєчасне забезпечення наших захисників – головна вимога фронту. Бо лише так зможемо продемонструвати пекельну кухню у фронтових котлах для ворога. Підтримайте і долучайтесь».

На переможця аукціону чекає не лише ароматна кава в одному з найтехнологічніших ресторанів столиці, але й розмова про сокровенне: сучасні тренди в ресторанному бізнесі та кулінарії, море позитиву і веселих історій із закулісся «МастерШеф Україна».

Від адміна: про зручні дату, час і формат спілкування за кавою автор лоту та покупець домовляються у спільному чаті після оплати лоту
Початкова ціна – 150 гривень. Мінімальний крок ставки – 10 гривень або сума, кратна 10 грн. Якщо крайня ставка не підвищується протягом 24 годин, вона визнається переможною.

Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Зробити свою ставку можна ТУТ.

 

Додати новий коментар