Луцьке «ТЕРЕМНО» здобуло премію на престижному HR-конкурсі

06 Грудня 2017
Минулого року компанія ТЕРЕМНО впевнено дебютувала на конкурсі HR-бренд 2016 із проектом «ТЕРЕМНО – постійний рух».

Історія була про трансформацію компанії, про цінності, які об’єднують команду, і про шлях довжиною більше ніж 30 років. Тоді компанія виборола срібло і зайняли почесне друге місце у номінації «Регіон» при загальній кількості учасників у номінації: 5.

"В певний момент ми зрозуміли, що навколишній світ змінюється щохвилини, і зробити щось справді важливе і потрібне мають шанс лише ті компанії, які змінюються та вдосконалюються повсякчас", - кажуть працівники компанії.

Цьогоріч «ТЕРЕМНО» продовжили тему змін компанії.

Проект «Смачно. Швидко. Гаряче» - це не просто гарний лозунг. Це історія про смаколики, зроблені з любов’ю. Про те, що поруч із традиціями і рідними нам родинними цінностями є місце для драйву, молодіжних течій та інновацій. Це проект про важливість професії пекаря і роль «ТЕРЕМНО» у її відродженні і розвитку. І, звісно ж про те, що не тільки вдалий проект творить майбутнє компанії, але люди, які цей продукт створюють, бережуть традиції і готові до нових викликів.Презентували проект: голова правління Тищенко Андрій Олексійович і керівник служби по роботі з персоналом Висоцька Олена Іванівна – люди, які щодня вкладають в ТЕРЕМНО свої працю і натхнення.
Цього року компанія везе додому срібло, яке ще цінніше, адже кількість учасників збільшилася майже удвічі.

"Беручи участь у цій премії, ми побачили, як багато уже зроблено і ще чіткіше зрозуміли, скільки ще зробимо незабаром. Ми вже відчуваємо зміни і щиро, від усього серця сподіваємося що і Ви відчуваєте їх разом з нами", - кажуть в ТЕРЕМНО.ДОВІДКА: «Премія HR-бренд» - це визнання успіху компанії в бізнес-співтоваристві, серед експертів і колег, клієнтів і претендентів. Цей унікальний конкурс HR-кейсів дозволяє простежити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, що з'являються у галузі, а також дає можливість детально вивчити ті HR-інструменти, які компанії-лідери використовували за останній рік.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter