Дивовижний торт від майстрів «Теремно»

13 Лютого 2020

Торт «Червоний оксамит» від «Теремно Хліб» – це дивовижне поєднання соковитих оксамитових коржів з ніжним вершковим кремом. Один лише розріз змушує прискорено битися серця багатьох ласунів, а злегка щільне і одночасно м'яке кексове тісто просто тане в роті.

Американський Red Velvet Cake – ефектний, смачний і дуже ситний десерт, який, якщо є бажання, можна приготувати у себе вдома. Існує багато теорій щодо його походження. Деякі вважають, що його рецепт з'явився на Півдні США у часи Громадянської війни, хтось упевнений, що рецепт торта виник в Північній частині країни. Але відомо напевно, що цей торт став улюбленим десертом американців і канадців у останні десятиліття.

У нього дуже пористі соковиті коржі – вони буквально тануть у роті, але фішка навіть не в цьому. Вся хитрість – у невеликій кількості какао, яке додається до тіста, але маскується червоним кольором. Тобто, відкушуючи шматочок, ви чекаєте чого завгодно, але не шоколадного присмаку.

Це торт, який обманює сприйняття і дивує знову і знову. Без перебільшення, з кожним шматочком я заново дивуєшся: «Оу, та він же шоколадний».

Тортик можна придбати у мережі фірмової торгівлі «Теремно Хліб» та у кращих магазинах Луцька.


4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter