Відома луцька мандрівниця та волонтерка Юля Сідімянцева роздає ахатинів – великих равликів, які останнім часом стали досить популярними домашніми улюбленцями.
Як Юля розповіла на своїй сторінці у Facebook, дорослі ахатини Фрідріх та Шелдон стали татами понад сотні маленьких равликів. Тож волонтерка радо поділиться маленькими улюбленцями з тим, хто любить тварин та хоче мати незвичного домашнього друга.
«Друзі, як уже повідомлялося, в наших равликів-ахатинів Шелдона і Фрідріха «ожила» перша кладка. На світ з'явилося більше сотні маленьких ахатинят. Вони вже достатньо дорослі, й можуть переїздити в нові домівки.
Ахатини – ідеальні домашні улюбленці. Не смітять, не смердять, не шумлять. Живуть у пластикових або скляних лотках із кришками. Їдять рослинну їжу: салат, зелень, овочі та фрукти. Люблять тепло, плавати в «ванночках» та коли на них бризкають із пульверизатора. Раз на десять днів їм потрібно змінити підстилку (зазвичай це кокосова стружка, що продається в зоомагазинах).
Цікаві факти: ахатини – гермафродити. Можуть самозаплідюватися, але коли живуть удвох, то шанси на потомство значно зростають. Ахатинки глухі, але мають очі (оті великі «ріжки») та нюх (маленькі «ріжки»).
А ще ахатинів використовують для омолодження :) Погугліть)
Цілком обійдуться без догляду, якщо вам потрібно поїхати на вихідні. Достатньо лишити їм удосталь води та сухої вівсянки.
Інші подробиці догляду за ахатинами можна знайти в інтернеті, або я розкажу.
Відписуйтеся в коментарях, хто хоче мати вдома таку екзотику», – пропонує Юля Сідімянцева.
[img data=def]12_10_2016_773505807/21400509_1.jpg[/img]
Схожі публікації
Тетяна Власова показала своїх хвостатих улюбленців
04 Квітня 2020
«Таблоїд Волині» пропонує дізнатися, якими ж чудовими улюбленцями пишаються волиняни
05 Жовтня 2018
Повз цього білосніжного пухнастого красеня просто неможливо було пройти повз
04 Жовтня 2018
А як можна з вами звязатись?
12 Жовтня 2016, 20:22