Луцька красуня – абсолютна чемпіонка з бразильського джіу-джитсу

01 Жовтня 2017
Вчора, 30 вересня, у Львові закінчився відкритий чемпіонат Lviv Open 2017 Gі. Абсолютною чемпіонкою серед жінок на змаганнях з бразильського джіу-джитсу у розділі Gі стала лучанка Вікторія Казакова. Дівчина перемогла у поєдинках з призерками всіх вагових категорій.

«Це лише треті змагання з цього виду спорту для мене, і я рада, що у мене виходить. Не можу забути те відчуття, коли зупиняють сутичку, а потім саме твою руку піднімають, як руку переможця. Заради цього дійсно хочеться прокидатися вранці і тренуватися далі», – ділиться з «Таблоїдом Волині» переможниця.

«Готувалася три місяці, бо ці змагання були саме в кімоно, а до цього я не мала такого досвіду, хоча схожою боротьбою займалася давно. Однак, це нова специфіка.

На змагання приїхали спортсмени багатьох клубів Києва, Хмельницького, Львова, Кривого Рогу, Білої Церкви, Одеси… Я вдячна команді свого клубу Garda. Вони теж здобули свої медалі і мені дуже допомагали в досягнені моєї цілі», – розповіла Вікторія.

Нагадаємо, не так давно, за допомогою голосування наших читачів дівчина стала красунею місяця на «Таблоїд Волині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ​КРАСУНЯ МІСЯЦЯ ВІКТОРІЯ КАЗАКОВА: «Я ОСОБЛИВА І СПОРТИВНА»
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter