Луцьк привітний. Тижневик «Сім’я і дім»

21 Грудня 2016
Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють там, де ми звикли їх бачити? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Ось уже 20 натхненних років невтомний креативний колектив улюбленого тижневика «Сім’я і дім» дарує волинянам злободенні новини, яскраві репортажі, вичерпні інтерв’ю та чуттєві історії життєвих доль.

Протягом двох десятиліть читачі купують і передплачують жовтогарячу газету про вічні цінності, які не завжди виходить помічати самим серед сірості буднів.

До речі, перші номери «СІДу» виходили під назвою «Сім’я і дім. Народна трибуна» зі спогадами про бойовий журналістський шлях і популярність газети «Народна трибуна», знаної не тільки на Волині, але в інших регіонах України.

А в День народження улюбленого тижневика «Таблоїд Волині» знайомить вас із веселою, дружною сім’єю, що творить історію у їхньому затишному інформаційному домі нині.

Наталія, 28 років;
Посада: головний редактор;
Стаж: в газеті – рік, загальний – 5 років;
Хобі: читання книг.Роман, 44 роки;
Посада: журналіст;
Стаж: в газеті – рік, загальний – 22 роки;
Хобі: риболовля, мисливство, збирання грибів, сплави.Інна, 30 років;
Посада: журналіст;
Стаж: в газеті – 9 років, загальний – 13 років;
Хобі: рукоділля.Дмитро, 33 роки;
Посада: дизайнер;
Стаж: в газеті – рік, загальний – 13 років;
Хобі: авіація, кава і солодощі.Ірина, 38 років;
Посада: літературний редактор;
Стаж: в газеті – рік, загальний 16 років;
Хобі: вишивка, кімнатні рослини, випічка.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter