Луцьк привітний: актори серіалу «Школа». ФОТО

06 Квітня 2019

Текст: Соня ГУДИЧ

Фото: Наталка МАЗЕПА

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

«Таблоїд Волині» цього разу познайомить вас із гостями нашого міста, а саме акторами серіалу «Школа». Молоді люди завітали в Луцьк з фан-туром і зірвали аншлаг. А ми потрапили в гримерку та розпитали, чим живуть актори в реальному житті. Тож давайте знайомитися!

Ім’я: Христина Олексюк, 19 років

Чим займається в реальному житті: навчається у СНУ імені Лесі Українки в Луцьку та вивчає вокалу Київській естрадно-цирковій Академії. Дівчина прийшла на кастинг «Школи» і потрапила у серіал. Христина хоче, щоб співи й були її професією. Полюбляє грати на фортепіано, акордеоні, укулеле,

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: роль «лягла». Героїня Христина була спокійною, а сама акторка досить імпульсивна і несхожа з своєю героїнею.

Ім’я: Марія Кондратенко, 19 років

Роль: Соня

Чим займається в реальному житті: навчається в Київській естрадно-цирковій Академії та співає з 3 років. В житті дівчини поряд з музикою завжди йшов театр, вона бачила себе в ролі акторки кіно. Дівчина писала на всі можливі кастинги і так потрапила у «Школу».

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: Марія була в 10 класі такою ж як і її героїня Соня. Скромна і добра. Марія каже, що зараз не поводила б себе в реальному житті так, як Соня і образ би не пробачала, а б відповідала.

Ім’я: Каріна Чернявська, 23 роки

Роль: Ася

Чим займається в реальному житті: закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, отримала спеціальності «сценічне мистецтво» і «актор кіно». Зараз дівчина працює в театрі, знімається в коротких метрах.

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: Каріна хотіла відчути на собі долю Асі. Її героїні з величезними світлими мріями і перспектива в 16 років доводиться дізнатися, що таке вагітність. Каріна каже, що просто переклала ситуацію на себе і хотіла відчути, як би їй самій було в подібній ситуації. Третій сезон дався Каріні суттєво важче за два попередніх.

Ім’я: Яна Андреєва, 35 років

Роль: Катерина Анатолівна

Чим займається в реальному житті: поза серіалом Яна займається вихованням доньки та своєю родиною. Її донька саме готується до школи. Яна каже, що у доньки зараз досить складний період, її треба підготувати до нового кроку і вони з чоловіком покладають для цього чимало зусиль. До слова, маленька донька Яни вже веде Інстаграм, як і мама. Донька вже має улюблених персонажів зі «Школи»: Лола і Ніка.

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: Яна поступово вживалася в роль Катерини Анатолівни. Каже, що сама додала чогось нового до своєї ролі, а щось таки зіграла.


Ім’я: Анна Трінчер, 17 років

Роль: Ната

Чим займається в реальному житті: Анна прямо каже: «Я – ну дуже багатостороння людина». В дитинстві ще хотіла бути хірургом, бо вірила, що це дуже прибутково. Потім дівчина, зрозумівши, що боїться крові, вирішила таки співати і пішла в хор. Анна постійно бере участь в шоу, конкурсах, кастингах, це їй подобалося. Дівчина закінчила академію в Лос-Анджелесі за акторським фахом. Каже, це була дуже суттєва мотивація, а на кастинг «Школи» її ще й відправила мама.

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: особистість Анни Трінчер протистояла Наті у серіалі, каже Аня. Їй доводилося постійно боротися з собою, адже для себе вона не могла зрозуміти багатьох моментів, але як акторка виправдовувала для себе Ната і старалася зрозуміти, чому ж її героїня чинить саме так. Аня не така наївна, як Ната. Аня каже, що в житті не готова давати людям другий шанс так, як це робила Ната в серіалі. «Ми прожили з Натою три сезони, постійно конфліктуючи», а – каже акторка про свою героїню.

Ім’я: Богдан Осадчук, 18 років

Роль: Тоха

Чим займається в реальному житті: навчається в Театральному університеті імені Івана Карпенка-Карого. Зараз він на першому курсі, після отримання освіти хоче працювати в театрі. Богдан займається спортом. Грає у волейбол і постійно підтримує свою форму. На щось іще хлопцеві бракує часу, адже в університеті він проводить по 12 годин.

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: 17-річний герой Богдана Тоха опиняється на інвалідному візку після пожежі у другому сезоні. Богдан каже, що сам не очікував такого повороту в сценарії, але постарався зрозуміти свою роль. Хлопець розповів, що перед зйомки начитався і того, як подібні трагедії повторювалися з тими, хто їх зіграв, у реальному житті, тому спершу було трохи лячно. Потім Богдан зрозумів цсю серйозність ролі й зіграв так, щоб глядачі усвідомили важливість рівного ставлення до кожної людини.


Ім’я: Ольга Шевченко, 20 років

Роль: Таня

Чим займається в реальному житті: з ранніх років займалася творчістю: танцями, малюванням, фотографією, журналістикою, акторським і модельним майстерністю. З 15 років продовжила навчання вокалу та акторської майстерності в Чернігові. Щойно закінчила школу, поїхала «підкорювати столицю». Щодня ходила на заняття з вокалу, в тренажерний зал, стретчинг. Брала участь в десятках кастингів, в проектах, писала ночами музику і тексти до власних пісень.

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: Олі подобається Таня. Іноді вона чинить неправильно, але Оля каже, що це можна виправдати, адже героїня ще дуже юна. Цілеспрямованість – спільна риса акторки та її героїні, щоправда Таня йде по головах, а Оля – невпинно працює над собою.

Ім’я: Олександ Петренко, 23 роки

Роль: Паша

Чим займається в реальному житті: хлопець навчався в Київському національному університеті культури і мистецтв. Олександр займається танцями, багато часу приділяє спорту, а також працює моделлю.

Як почувався в своїй ролі у «Школі»: каже, що грати роль Паші йому було не складно, адже він сам зовсім недавно був школярем. У молодших класах він займався спортом і за оцінки не турбувався, а в старших перейшов в філологічний клас і успішно склав ЗНО.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter