Луцьк привітний: Магазин «Килимовий Ярмарок»

24 Жовтня 2017
Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, магазинах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.З початку жовтня у Луцьку працює один з найбільших профільних магазинів у місті – «Килимовий Ярмарок». На вулиці Конякіна, 30 (3-ий поверх ТЦ «Варшавський») знаходиться біля 2000 найменувань килимів.


У «Килимовому Ярмарку» допоможуть підібрати щось цікаве і у дитячу кімнату, і у спальну. У цій крамниці потрібний килим зможуть знайти усі, адже асортимент дозволяє підібрати і за бюджетною ціною, і дещо зовсім ексклюзивне.Розмаїття виробників – Іран, Індія, Греція, Туреччина, Бельгія, матеріалів – акрилові, поліпропіленові, з натуральної шерсті чи бавовни, а також барв та текстур, – демонструє, що таке справжнє килимове мистецтво.


До слова, у честь відкриття магазину, для покупців протягом жовтня діє приємна акція – до 70% знижки на усі килими.Також крамниця може похвалитися унікальною послугою – приміркою. Щоб задовільними найвибагливіших гостей магазину, продавець-консультант безкоштовно відправляється з кількома різновидами продукції до вашої оселі, аби підібрати найкращий варіант.


Щоб допомогти придбати такий елемент комфорту та інтер’єру як килим, у магазині працює 6 професіоналів. З деякими із них ми вас й познайомимо:

Олена, 27 років
Посада: керуюча магазином
Стаж роботи: 6 років
Хобі: подорожі


Ольга, 24 роки
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 3 роки
Хобі: любить слухати музику


Іван, 20 років
Посада: продавець-консультант
Стаж роботи: 1 рік
Хобі: футбол
Магазин працює щодня з 10.00 до 20.00 години.

Фейсбук

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter