Лучанин розповів, як за 8 місяців схуд на 50 кілограм

23 Червня 2017
Лучанину Олексію Філіровському, який страждав від надлишкової ваги, за неповний рік вдалося схуднути на 50 кілограм. Чоловік розповідає, що такий результат вдалося отримати завдяки… інтернету! Саме в мережі лучанин віднайшов мотивуючі відео, однодумців та дієві практичні поради.

Історію свого схуднення Олексій Філіровський розповів на своїй сторінці у Facebook:

«Привіт друзі. Далі буде long read, але надіюсь цей пост стане вам корисним та мотивуючим.

Мене часто питають, як мені вдалось так схуднути. Ну ось…

Змінити своє життя я вирішив уже давно, але думати про це і робити – різні речі. Під змінити маю на увазі не тільки зменшити вагу. Бо цілей насправді багато, а от часу вже не дуже.

Прагнути змінитись - це добре, але вічні відкладання в довгий ящик так ні до чого і не приводять. Правда ж? «Почну з нового року», «з нового місяця», «з понеділка» і т.д. Скільки раз ви це собі обіцяли? А ще багато хто має відмазку - «у мене мало вільного часу». Та чи справді це так? Особисто у мене постійна робота, але кожного дня проводжу 2-3 години у спортзалі. Паралельно навчаюсь відеомонтажу та відеозйомці, займаюсь з дітьми, коли всі лягають і вранці ще сплять - монтую відеоролики. Так що, у вас справді не має часу? Звісно багато чим доводиться жертвувати, але інакше ніяк. Зрештою а чи справді те, чим ви пожертвуєте – приносить вам користь?

Я кожного дня тренуюсь протягом 8 місяців крім неділі і ось результат – мінус 50 кг. Це не секрет, але ми постійно про це забуваємо - просто так нічого не приходить. Якщо чогось бажаєш, потрібно над цим працювати постійно. Щодня. Тільки так буде результат.

Як організувати свій час, щоб все встигати? В цьому мені допомогла книга Орест Зуб «Формула продуктивності». Одразу хочу сказати - прочитати її мало, потрібно виконати. Книга легко написана, тому дуже рекомендую і вельми вдячний Оресту за неї. Також мій скіл підняла на новий рівень книга «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Кові. Книга мені здалась важко написаною, довелось двічі перечитувати, але вона дійсно крута. Orest Zub дав старт, Стівен Кові – закріпив результат.На рахунок схуднення. Не все одразу пішло «по маслу». І не треба, щоб одразу, бо поступово куди ефективніше. Спочатку кинув палити, через кілька місяців відмовився від алкоголю. Далі - правильне харчування (правильний розподіл та споживання вуглеводів, жирів та білків, а не різноманітні «чудодійні» дієти). Ніякий спорт не дасть результату, якщо не налагодите харчування. Тут діє принцип 80/20 – де власне більша частина це те, що і коли ви їсте, а менша – фізичні навантаження.

Коли я почав шукати інформацію, перший на кого натрапив і мені це принесло результат – Василь Ульянов. Так, за місяць пішли перші 17 кг. Потім випадково натрапив на канал Yroslav Brin. І якщо Ульянов дав старт як і з чого почати, то Брин дав розуміння того, чому саме так і як взагалі усе відбувається в нашому організмі. Власне до цього моменту я і досі все роблю за його рекомендаціями і своїм результатам завдячую Ярославу. Він на власному прикладі показує, як потрібно правильно худнути і при цьому неабияк мотивує. Також десь тижні 2-3 тому натрапив ще на один цікавий канал. Подивився на разі буквально кілька роликів, але раджу звернути уваги - там багато корисної інформації.

Для дівчат, мабуть, більш буде цікаво на каналі Тані Рибакової. Про неї мало що можу сказати, тільки рецепти інколи там дивлюсь)) На жаль, українських відеоблогерів подібного спрямування і щоб з якісним контентом не знайшов взагалі.

Ну і наостанок. Досить відкладати на завтра. Станьте прямо зараз і зробіть щось, що-небудь. Прямо зараз. Наприклад, присядьте 10 разів або відіжміться від підлоги, прогуляйтесь додому чи на роботу замість поїздки, погуляйте з дитиною замість улюбленого серіалу. Зробили? Чудово! Ви відкрили двері у нове життя. Але якщо цього не повторювати щодня, то все швидко закінчиться. Наприклад, можна швидко схуднути, але якщо не підтримувати результат – ви незабаром повернетесь назад. Ставте собі цілі кожного дня і досягайте їх кожного дня. Я у вас вірю.

P.S. Різниця між фото - 1 рік»


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter