Лучани у вишиванках створили величезний патріотичний надпис

24 Серпня 2016
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

У центрі Луцька пройшла громадська акція «Українська вишиванка».

Як пише Район.Луцьк, дійство приурочили до Дня Незалежності України у середу, 24 серпня.

Прийшли вибудувати напис «Я люблю UA» сотні лучан. Хтось знав про акцію і прийшов завчасно, хтось вирішував приєднатись, як тільки дізнавався суть флешмобу. На дійство прибули лучани різного віку та професій: можна було побачити депутатів, фінансистів, вчителів, теле- та радіоведучих.

Одна з учасниць акції, корінна лучанка, розповідає, що пишається своєю країною саме через такі події.

«Такі акції є дуже зворушливими та необхідними для формування свідомості молоді. Раніше вишиванки не користувались такою популярністю, а зараз, на щастя, почали одягати і на вінчання, і на навчання. Українці повинні пам’ятати, що вишиванка характеризує наш народ. Це символіка, оберіг. Тому такі події повинні бути однозначно, щоб нагадувати про це», – прокоментувала учасниця акції «Українська вишиванка».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter