Кращі студенти Волині розповіли, чи прогулювали пари

23 Грудня 2015
Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


На Волині визначили кращих студентів 2015 року. У попередньому етапі конкурсу «Кращий студент Волині» визначили переможців у семи номінаціях.

Так, кращим студентом-громадським діячем стала Ірина Охват з Луцького національно технічного університету, кращим студентом-журналістом обрали Людмилу Роспопу з Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, звання кращого студента-науковця дісталось Анастасії Дищаковській також зі СНУ імені Лесі Українки, кращим студентом-митцем стала Христина Сухоставська (СНУ), кращими студентами-спортсменами обрали Андрія Рибачка (СНУ) та Марію Повх з Академії рекреаційних технологій і права, звання кращого студента-дизайнера дісталось Іванні Ткачук, кращим студентом-програмістом став Юрій Куліш з Волинського технікуму Національного університету харчових технологій.

[caption]
Кращі студенти Волині 2015 року[/caption]
[caption]
Кращий студент-громадський діяч Волині – Охват Ірина ( ЛНТУ)[/caption]
[caption]
Кращий студент-науковець Волині – Дищаковська Анастасія ( СНУ ім. Лесі Українки)[/caption]
[caption]
Кращий студент-митець Волині – Сухоставська Христина (СНУ ім. Лесі Українки)[/caption]
[caption]
Кращий студент-програміст Волині – Куліш Юрій ( ВКНУХТ) [/caption]
[caption]
Кращий студент-журналіст Людмила Роспопа з СНУ імені Лесі Українки[/caption]

У фінальному етапі кращі студенти змагались за звання кращого з кращих. Спудеї продемонстрували свої знання, вміння та креативність у кількох випробуваннях. Після конкурсу відеопрезентацій ведучі вечора Вікторія Жуковська та Андрій Зубенко влаштували учасникам невеличке інтерв’ю, потім студенти продемонстрували свої таланти: читали вірші та есе, співали й показували презентації. Заключним став інтелектуальний конкурс, у рамках якого кожному треба було прокоментувати висловлювання класиків та якомога точніше відповісти на так звані статистичні питання про студентське життя.

[caption]
Ведуча конкурсу Вікторія Жуковська[/caption]
[caption]
Ведучий Андрій Зубенко[/caption]

Вибирати з кращих студентів одного найкращого організатори – управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації, МГО «Студентська республіка», ВОМГО «Студентська рада Волині», МГО «Volfest» – запросили почесне журі. До суддівської колегії увійшли співачка та викладач вокалу Галина Конах, яка, до речі, є володаркою звання Кращий студент Волині-2014, шоумен Сергій Скулинець, тренер Молодіжного центру праці Вікторія Врублевська, журналіст Мирослав Ватащук та керівник проектів «Танго маркет», «Коло сонця», «Волинська княжна» Тетяна Вашета.

[caption]
Журі оцінюють конкурсантів[/caption]
[caption]
Член журі шоумен Сергій Скулинець[/caption]
[caption]
Член журі журналіст та волонтер Мирослав Ватащук[/caption]

За рішенням членів журі, які оцінювали конкурси за п’ятибальною системою, перемога дісталась кращому студенту-митцю Христині Сухоставській. Саме вона отримала головний титул Кращий студент Волині-2015 і тепер боротиметься за звання кращого студента України.

[caption]
Конкурсний номер переможниці[/caption]
[caption]
Кращий студент Волині 2015 – Сухоставська Христина ( СНУ ім. Лесі Українки)[/caption]
[caption]
Сухоставська Христина з нагородою[/caption]

«Таблоїд Волині» запитав у найкращих студентів області, чи доводилось їм прогулювати пари. Спудеї зізналися, що вряди-годи таке все ж трапляється, адже участь у багатьох проектах і конкурсах вимагає багато часу. А от переможниця цьогорічного конкурсу Христина Сухоставська каже, що пари не прогулює. «Пари прогулювати не доводилось, адже я дуже відповідально ставлюся до навчання. Я вважаю, що краще посидіти на парі, аніж потім позичати в Сірка очі й шукати виправдань», – каже Христина. Можливо, саме таке відповідальне ставлення до навчання й допомогло дівчині здобути перемогу.


[caption]
Нагороди чекають на своїх переможців[/caption]

0

Читати ще

Коментарі

Ю3ер

Звичайно шо прогулювали☻!

ляля

жюрі?це хто?ги..........

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter