Коли свято їде до вас: послуги кейтерингу від «Рестпарку»

15 Серпня 2016
Останнім часом популярності набирають виїзні церемонії та заходи. Різноманітні святкування все частіше проводять не вдома чи у закладі громадського харчування, а в цікавих і тематичних місцях: на природі, на підприємстві, у готелях чи відпочинкових комплексах. А для того, аби не перейматися через клопоти з приготуванням та подачею страв для гостей, організатори дійств можуть замовити кейтеринг.

Кейтеринг надає можливість організувати виїзне обслуговування різнопланових заходів. Ця послуга, що уже давно набула популярності закордоном, є відносно новою для Волині.

У Луцьку замовити кейтерингові послуги можна у рекреаційному комплексі «Рестпарк», який є одним з найпопулярніших закладів серед лучан і не тільки. Віднедавна окрім святкувань на території комплексу тут можна замовити і повне обслуговування виїзних заходів. Кейтеринговими послугами «Рестпарку» вже скористалося чимало замовників і, що важливо, лишилися повністю задоволеними.






Часто кейтеринг плутають зі звичайною доставкою їжі. Проте при замовленні кейтерингових послуг ви отримуєте не лише смачні страви, а й їх сервіровку та подачу. Для того, аби гостям на банкеті, фуршеті чи вечірці було комфортно та ніщо не заважало відпочинку, «Рестпарк» забезпечує усім необхідним, починаючи від скатертин, посуду та столів та закінчуючи висококваліфікованим персоналом, який швидко та компетентно готуватиме їжу та напої, розставлятиме їх на столах та подаватиме присутнім.

Найчастіше кейтеринг замовляють для банкетів, презентацій, кава-брейків. Незамінним помічником ця послуга стане і на відкритті того чи іншого закладу, коли всім гостям потрібно догоджати на місці.







Для вечірок в стилі «барбекю» у «Рестпарку» є мангали та спеціально замовлені столики та крісла. А для бізнесових зустрічей чи форумів ідеальним варіантом стане фуршет з вишуканими канапками, кавою та коктейлями.

Багато страв, які подаються на заходах, готуються безпосередньо в «Рестпарку». Завдяки спеціальному обладнанню страви приготовлені смаколики транспортуються до місця проведення заходу. Усі страви готуються виключно зі свіжих продуктів та подаються у оригінальному вигляді.











«Рестпарк» може обслуговувати як невеликі заходи, так і досить широкомасштабні дійства. Доказом цього стала організація банкету в рамках святкування 15-річчя компанії «Вілія», яка запросила на свято 650 гостей! Важливим для досвіду став і кейтеринговий супровід Х Міжнародної конференції «Угода мерів: нові горизонти та можливості».









Цьогоріч «Рестпарк» також став одним із партнерів фестивалю «Ніч у Луцькому замку-2016».

Замовити послуги кейтерингу від «Рестпарку» можна не лише у Луцьку. Завдяки новому оснащенню, працівники комплексу мають змогу обслуговувати заходи по всій області.


















***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].






0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter