Інсайд: перша європейська хімчистка у Луцьку

07 Жовтня 2016
Можливість професійно відіпрати будь-яку пляму або підфарбувати потерте взуття давно перестала бути розкішшю винятково відомих та заможних. Люди різного достатку, професій та рівня зайнятості користуються послугами хімчисток не лише у випадку, коли забруднень неможливо позбутися в домашніх умовах, а й тоді, коли на масштабне прання просто не вистачає часу. Саме тому такі послуги найчастіше обирають бізнесмени, ділові люди та молоді матусі, котрі шукають якісного і абсолютно безпечного чищення речей.

Компанія європейської хімчистки «KIMS» уже протягом 20 років завойовує повагу клієнтів. Головний її офіс знаходиться у Києві, представництва працюють у багатьох містах України, а в Луцьку хімчистка відкрилася лише у квітні цього року.Німецьке обладнання та високі технології компанії роблять можливим застосування іншого підходу до чистки одягу та взуття. Наприклад, головний технолог розробляє спеціальну індивідуальну карту для кожної речі, куди вписує особливості тканини, допустимі для чистки засоби, інформацію про усі проведенні тестування.Хімчистка орієнтується на людей дуже різного рівня достатку, тут діє дисконтна система знижок, постійні акції. Кожен клієнт з часу першого користування послугами отримує картку з 5-відсотковою знижкою, а потім за накопичувальною системою може здешевити своє користування до 20%.

Родзинкою «KIMS» у Луцьку є багатофункціональність. Ви приходите в одну хімчистку, і можете там підшити одяг, випрати його та професійно попрасувати, полагодити взуття та сумки, пофарбувати шкіряні куртки, надати нового життя весільним та святковим сукням, дублянкам тощо.Зазвичай, термін надання послуг – до п'яти днів, але неабиякою популярністю користується можливість замовити термінове виконання робіт.«Якщо клієнт приходить, і йому треба все зробити за дві години, то ми беремося за це. За один раз можна принести необмежену кількість речей, іноді привозять навіть весь гардероб, а забути в нас одяг просто неможливо, бо регулярно дзвонимо і нагадуємо», – розповідає директор Юлія.Крім того, є ще послуга «First line» для дорогих брендових речей, яка передбачає індивідуальну чистка одягу і постійний супровід технолога на усіх етапах, щоб максимально зберегти благородність і якість тканини.

На фірмі є свій автомобіль, відповідно можна домовлятися про доставку як на підприємства, так і до окремих клієнтів. У «KIMS» готові приїхати до вас, забрати речі для хімчистки, і привезти вам їх згодом чистими, щоб максимально зберегти ваш дорогоцінний час.Кажуть, щодня до хімчистки приходять близько 100 клієнтів, кожного з яких тут пригощають ароматною кавою. Усі працівники хімчистки пройшли кваліфіковане навчання як в Україні, так і за кордоном.Пункт прийому знаходиться у ТРЦ «Порт Сіті», але у хімчистці запевняють, що для комфорту клієнта можна здавати і забирати речі не лише там, а й власне у цеху хімчистки у ТЦ «Гранд Волинь», попередньо попередивши про це телефоном.
«Таблоїд Волині» вирішив показати, що роблять із вашими речами за зачиненими дверми «KIMS», тому спостерігав за ними на усіх етапах чистки.

Все починається тоді, коли людина приходять в пункт прийому, де в неї приймають речі, оформлюють їх та видають квитанцію. Оплатити можна одразу ж або після того, як забиратиме свій одяг чи взуття.
Далі речі потрапляють до фурнітурниці, людини, яка обрізає ниточки, знімає замки та ґудзики або одягає їх в поролон, щоб не пошкодити під час прання.

На наступному етапі речі потрапляють до кваліфікованого та досвідченого хіміка-технолога, який професійно видаляє усі забруднення. Речі обов’язково проходять тестування, щоб визначити передусім походження плями, якщо клієнт не може надати такої інформації.Власне чистка буває або сухою, або «aqua». На кожній речі є маркування, на яке тут звертають першочергову увагу, щоб дізнатися про усі попередження щодо можливих реакцій тканини. Працюють тут потужні німецькі пральні машини.
Після того, як річ стає чистою, вона або висихає природним шляхом, або дістається вже сухою просто із машини, і потрапляє до прасувальниці. Якщо знімалися замки та ґудзики, то перед прасуванням вони пришиваються.
Окрім звичних прасок, є пароманекети для піджачків і брюк, на які просто одягають речі і пропускають крізь них пару.
Після прасувальниці речі надходять до пакувальниці, яка ретельно перевіряє якість роботи, відсутність плям, ниточок та знімає кошлатість. Після цього річ запаковується, і чекає клієнта.Кажуть, найчастіше доводиться видаляти бруд, жирні плями та косметику, а найбільше професійних знань та зусиль треба докласти для очищення вибагливих суконь із дорогих тканин.
Також, у «KIMS» ремонтують, реставрують та дезінфікують взуття. Можна навіть змінити його колір, італійські фарби гарантують довговічність яскравості.
Загалом, з кожною проблемою клієнт може підійти безпосередньо до конкретного майстра, і грамотно та кваліфіковано обговорити усі деталі ремонту або чистки.
Директор розповідає, попри стереотип, що у хімчистки віддають переважно верхній одяг, часто привозять ділові костюми, сорочки, святкові та весільні сукні, дитячі речі, спецодяг великих підприємств та форми силових структур (пожежників, лісників, митників, поліції тощо).

Юлія каже, сама до відкриття хімчистки користувалася такими послугами нечасто, а тепер оцінила усі переваги, і вподобала цю вигідну економію часу і ресурсів.До речі, цієї осені у «KIMS» – пора ділового стилю, саме тому вже із сьомого жовтня тут пропонують знижку 30% на чистку піджаків, брюк, костюмів та сорочок. Акція поширюється, також, на спецодяг силових структур.«Чистий, як новий» – головне гасло компанії, якого тут дотримується увесь дружний колектив професіоналів.

Подарувати нове життя своїм речам можна за адресами: пр. Волі, 42, ТЦ «Гранд Волинь», контактний телефон - (0332) 28-01-81 та вул. Сухомлинського, 1, ТРЦ «Порт Сіті» (пункт прийому), контактний телефон - 0503374343.

0

Читати ще

Коментарі

ольга

Не знаю як хімчистка,а взуття

вікторія

Дуже класна, високого рівня

Олег

Здавав речі неоднократно, все

Марина

Хімчистка хороша, дуже добре

Аліна

Хімчистка непогана.

Анастасія

Чудова хімчистка, вичистили

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter