Гінеколог чи настоятель храму: найцікавіші професії луцьких кандидатів у депутати

09 Жовтня 2015
Коли на носі вибори Луцьк починає майоріти різноманітними біл-бордами та агітаційними листівками. У поштовій скринці з’являється маса газет із обличчями кандидатів та хвалебні оди в їхню честь. Серед осіб, які балотуються, інколи можна побачити і знайомі обличчя вчителів, лікарів, викладачів та навіть механіків. «Таблоїд Волині» пошукав серед кандидатів у депутати до Луцької міської ради людей, які перш, ніж пов’язати свою долю із політикою освоїли зовсім інші професії.

До вашої уваги пропонується рейтинг найцікавіших та найнезвичніших професій кандидатів у депутати.

Від партії «Свобода» балотується лікар-гінеколог Оксана Сорочинська. Жінка працює у жіночій консультації Луцького пологового будинку.
Гінекологія - галузь медицини, що вивчає захворювання, характернi лише для жіночого організму, i, насамперед, захворювання жiночої репродуктивної системи.


Механік ПАТ «Едельвіка» Василь Філюк балотується від партії «Батьківщина».
Інженер-механік є технічним або технологічним працівником, який конструює або вдосконалює апарати та обладнання.


Від «Європейської партії України» балотується комплектувальник проводів ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» Алла Ткач.
Комплектувальник проводів комплектує проводи, пучки шнурів, шнури з електроустановочними виробами, з'єднувальні проводи та укладає їх у затискачі згідно з кресленнями. Розбирає та складає електровстановлювальні вироби. Підбирає проводи за перетином, забарвленням та будівельними довжинами. Обробляє кінці проводів та шнурів. Підносить та надіває на конус бухти, сортує проводи, які комплектує. Перевіряє наявність повного комплекту проводів.


Продавець фото центру «Кодак» Катерина Черниш балотується від партії «Народний рух».
Продавець — людина, яка за відповідну винагороду передає покупцю (продає) товар чи послугу. У вузькому значенні — особа, що безпосередньо контактує з покупцями і здійснює продаж товару.


Стати депутатом від партії «Наш край» прагне аварійний комісар ПрАТ «КОРІС Україна» Олег Кудрявцев.
Аварійний комісар — фізична або юридична особа, до послуг якої звертаються страховики, страхувальники, потерпілі особи для захисту своїх інтересів у разі страхового випадку із застрахованим майном.


Відомий у Луцьку художник-скульптор Микола Головань балотується від «Європейської партії».
Скульптор створює об’ємні художні твори із дерева, металу, гіпсу і т.п.


Від «Партії пенсіонерів» балотується ткаля ПРАТ «Едельвіка» Алла Денисюк.
Ткаля - робітниця, майстриня, яка виготовляє тканини на ткацькому верстаті.


Лікар-психіатр Святослав Лучко йде в депутати від партії «УРП».
Психіатр вивчає причини виникнення, прояви, перебіг, методи запобігання психічних хвороб та безпосередньо займається їхнім лікуванням.


Від «Радикальної партії» балотується офіціантка в ресторані «Альтаміра» Софія Гаврилюк.
Офіціант - працівник ресторану, кафе, бару, їдальні, закусочної, підприємства харчування в туристичних комплексах, готелях і на транспорті, що подає страви відвідувачам. В обов'язки офіціанта входить сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби - поради у виборі блюд, одержання замовлення, передача замовлень у гарячий і холодний цехи кухні, пробивання чеків на касовому апараті, доставка замовлення відвідувачу, розрахунок з ним, збір використаного посуду.


Налагоджувальник шліфувальних верстатів на ВАТ «СКФ-Україна» Валентин Гордіюк представляє партію «Батьківщина».
Налагоджувальник шліфувальних верстатів налагоджує на холостому ходу в робочому режимі механічні та електромеханічні пристрої верстатів з програмним керуванням для оброблення складних деталей з застосуванням різного різального інструменту. Виконує розрахунки, які пов'язані з налагодженням, керуванням та пуском верстата з програмним керуванням.


Охоронець із ТзОВ «Кон-Лекс» Олександр Магеровський балотується в депутати від партії «Свобода».
Охоронець – це фахівець відповідної кваліфікації, що виконує охорону об’єкта, заходи, особи.


Партія «Батьківщина» має у своєму арсеналі настоятеля храму Преображення господнього Бориса Григлевича.
Настоятель — голова храму або монастиря. У православній церкві настоятель призначається єпархіальним архієреєм для духовної опіки віруючих та керування причтом і парафією.


Комірник із ТзОВ «Ентерпрайз» Вікторія Козак представляє на виборах «Радикальну партію». Комірник приймає на склад, зважує, зберігає і видає зі складу різні матеріальні цінності: паливо, сировину, напівфабрикати, готову продукцію, деталі, інструменти, речі тощо. Перевіряє відповідність цінностей, які приймає, супровідним документам. Переміщує матеріальні цінності до місць зберігання вручну або за допомогою штабелерів та інших механізмів з розкладанням (сортуванням) їх за видами, якістю, призначенням та іншими ознаками.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter