Студент з Луцька – найкращий штукатур України. ВІДЕО

04 Травня 2021

Студент Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Ілля Стрілецький став найкращим у всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Штукатур».

У рамках конкурсу хлопець штукатурив стіну декоративною сумішшю у фактурі «короїд» та виконав усі теоретичні завдання, повідомляє Волинь#infa з посиланням на сюжет «Суспільного».

Роботу Іллі Стрілецького журі Всеукраїнського конкурсу визнало найкращою. Змагання з-поміж 22 учасників відбувалося онлайн. Стіну, площею понад чотири метри квадратних, заштукатурив за майже 50 хвилин.

Зі слів Іллі, попри хвилювання, з практичним завданням впорався у чотири рази швидше, ніж виділялося часу за умовами конкурсу. Також на відмінно склав тести з технології штукатурних робіт, електротехніки будівництва, креслення і охорони праці.

Одна з викладачок студента, майстер виробничого навчання Тетяна Ткаченко каже, у журі конкурсу були високі вимоги до культури виконання. Звертали увагу на інструменти та чистоту робочого місця.

Ілля зараз навчається на п’ятому курсі за спеціальністю “Будівництво і цивільна інженерія”. Вступив до училища після дев’ятого класу. Вчився і готувався до конкурсу майже два роки. Професію обрав завдяки рідним. Мама та брат студента теж будівельники.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter