Зайшов – знайшов: як grc.ua допомагає отримати роботу мрії

15 Лютого 2022

Закрийте очі та уявіть роботу своєї мрії. Ту саму, про яку влучно сказав класик: «Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Для багатьох це звучить, як щось нездійсненне. Хтось щодня ходить на роботу, яка дає гроші, але не приносить задоволення. Досвідчений працівник виконує обов’язки на «п’ять з плюсом», втім у колективі почувається «не у своїй тарілці». Дехто не наважується на пошуки кращого місця через брак досвіду або відповідної освіти. Однак, рано чи пізно у житті кожного з нас настає час для змін.

Зробити перший крок до професійної реалізації допомагає сервіс з пошуку роботи https://kiev.grc.ua/. Тут 85 тисяч компаній з найрізноманітніших галузей шукають співробітників, а понад 10 тисяч вакансій по Україні чекають на своїх кандидатів.

Як шукати роботу на grc.ua?

Сервіс піклується про своїх користувачів, тому зробив процес пошуку роботи приємним, цікавим і зручним. Переходячи за посиланням https://kiev.grc.ua/, відвідувач сайту потрапляє на стартову сторінку та одразу бачить пошуковий рядок, завдяки якому можна знайти вакансії на потрібну посаду або від конкретної компанії.

Якщо вас цікавлять тип зайнятості, робочий графік, рівень доходу та інші нюанси майбутньої роботи, скористайтеся розширеним пошуком.

Також на початковій сторінці є підбірки найактуальніших пропозицій за категоріями «Вакансії дня», «Компанії дня», «Робота з дому» та «Підробіток». Поряд можна побачити каталог компаній-роботодавців та кількість їхніх діючих вакансій. А для тих пошукачів, які ще не визначилися зі сферою, у якій хотіли б знайти роботу, на сайті є каталог професій за галузями.

Шукайте, відпочивайте, розвивайтеся

Завдяки grc.ua можна не тільки знаходити потрібні вакансії, а й відпочивати з користю. У розділі «Статті» ви отримаєте безліч корисної інформації, оригінальних порад і лайфхаків, які стануть у нагоді як пошукачам, так і тим, кому вже пощастило отримати роботу мрії. Також тут можна дізнатися свіжі новини та дослідження про ринок праці в Україні.

Команда grc.ua відкрита до діалогу з користувачами та постійно інформує про останні оновлення та цікавинки сервісу.

Яз зробити перший крок?

Якщо ви вирішили стати на шлях професійного розвитку та знайти роботу до душі, першою і головною «перепусткою» у нове життя буде ваше резюме. На просторах інтернету ви знайдете безліч шаблонів для його написання. Втім, щоб не «потонути» у великій кількості варіантів, на grc.ua створили оптимальну форму для резюме, яку можна заповнити прямо на сайті.

Сервіс намагається підтримати кожного пошукача, незалежно від досвіду та професійних вподобань. Тут можна ознайомитися з детальною інструкцією зі створення ідеального резюме, а також знайти цікаві поради: що писати у розділі «про себе» або у супровідному листі, для чого потрібне креативне резюме, що робити, якщо не маєш досвіду роботи та ін.

Крім того, сервіс grc.ua додав на сайт декілька цікавих функцій для більш ефективного пошуку роботи. Наприклад, якщо вакансія вже закрита, пошукач може натиснути кнопку «Я хочу тут працювати», і тоді його резюме потрапляє у кадровий резерв компанії. Більше про такі інструменти читайте за посиланням.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter