ГІД: 5 «креативних» назв закладів у Луцьку

10 Квітня 2015
Інколи дуже корисно називати речі своїми іменами. Власники різноманітних закладів Луцька часто так і мислять. Все геніальне – просте. Навіщо вигадувати назву, якщо можна написати на вивісці так, як є. Зрештою, головне у цих закладах – не назва, а атмосфера. «Таблоїд Волині» поблукав вулицями Луцька і знайшов п’ять цікавих тавтологій.

Кав’ярня «Кав’ярня»

Це культове місце рідко називають так. Ліпше кав’ярню «Кав’ярня» знають як «Під соснами», «Під собором», «В центрі». Заклад відчиняється о 7:30 – перший серед усіх «центральних сусідів».


Паб «Паб»

Заклад, скажімо, не найдешевший для посиденьок в центрі. Але від того аж ніяк не менш популярний: часом буває важко натрапити на вільний столик. У пабі «Паб» – все в ліпших традиціях пабів.


Піцерія «Піццерія»

Перша піцерія Луцька, здається, «живе» на Лесі Українки із сивої давнини. Піца тут нагадує піцу у шкільній їдальні (і це тільки плюс). Так чи інакше, але у закладі панує своя самобутня атмосфера.


Кафе «Кафе»

Одне із небагатьох місць в центрі Луцька, де можна недорого, але смачно поїсти. Це – приміщення медколеджу, на початку Лесі Українки.


Перукарня «Перукарня»

Коли йдеш проспектом Волі, зазирнувши у просторі вікна перукарні «Перукарня», можна поспостерігати за роботою її працівників. Кажуть, тут стрижуть недорого, але якісно.


Автор: Анастасія ПЕРЕДРІЙ
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter