Гаряча сімка: хіт-парад Таблоїдних новин за тиждень

25 Червня 2017
Минулий тиждень видався насиченим та цікавим. Спортивні досягнення, нова крута соціальна реклама, спокусливий пленер для волинських фотографів, підкинуті «любовні» наркотики… Все це та багато іншого дивували, вражали, обурювали або ж радували волинян протягом попередніх семи днів.

Ми ж пропонуємо вам пригадати ті новини тижня, які завоювали найбільшу увагу читачів «Таблоїда Волині»:

Минулої НЕДІЛІ найчитабельнішою стала новина про маленького Максимка, якого взяла під опіку родина віце-президента Всесвітнього Альянсу пауерліфтингу, засновника Європейського союзу пауерліфтингу, майстра спорту міжнародного класу Вадима Коцаги, в якій вже виховують чотирьох своїх дітей.

Сім’я, що стала прийомною для хлопчика, фактично, врятувала дитину. Бо після «дбайливого» догляду в дитбудинку хворе дитинча ледь не втратило життя.

Хлопчик, якого всиновив відомий луцький спортсмен, одужує у новій сім'їНайцікавішою для наших читачів новиною ПОНЕДІЛКА стала розповідь про луцьку студентку, яка вирішила оригінально задекорувати стіни кімнати в гуртожитку, де проживає. Ексклюзивно для «Таблоїда Волині» дівчина розповіла історію свого незвичного захоплення, яке й наштовхнуло на креативне дизайнерське рішення.

Луцька студентка обклеїла кімнату сотнями проїзних квитківДо останньої хвилини ВІВТОРКА запекла боротьба за увагу читачів велася між фотопідбіркою «18+» гарячих красунь, які потрапили у об’єктив відомого луцького фотографа Павла Березюка, та переліком волинських завидних женихів. Зрештою, з невеликою перевагою все ж таки перемогли кавалери, які й стали топовою новиною вівторка.

Назвали ТОП-6 завидних волинських кавалерівВ СЕРЕДУ інтерес читачів «підірвав» 11-класник з Луцька Михайло Куделя, який розробив мобільний додаток «Помічник вчителя» і, ще будучи школярем, отримує запрошення на роботу в потужні ІТ-компанії.

Чому 11-класник з Луцька відмовив чотирьом IT-компаніямЧЕТВЕР вразив як читачів «Таблоїда Волині», так і користувачів соцмереж шокуючою соціальною рекламою, яку презентували у Луцьку. Два відеоролики, що пропагують лозунг «П’яний за кермом – вбивця!» настільки вразили глядачів, що легенько вибороли перше місце серед новин четверга.

У Луцьку презентували шокуючу соціальну рекламуП’ЯТНИЦЯ на «Таблоїді» розпочалась із новини про лучанина, який менш, ніж за рік схуд на понад 50 кілограм! Історія Олексія Філіровського уже стала гарною мотивацію для багатьох, хто прагне отримати нові форми, тож не дивно, що впевнено протрималася на першій позиції останнього робочого дня.

Лучанин розповів, як за 8 місяців схуд на 50 кілограмА «Таблоїдну» СУБОТУ просто таки підкорила вродлива лучанка Юлія, яка стала Красунею дня і завоювала найбільшу увагу читачів.

Красуня дня: витончена брюнетка Юлія


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter