Назвали лауреатів Міжнародного літературного конкурсу імені де Рішельє (Україна, м. Одеса – Німеччина) за 2017 рік.
Як повідомив прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України, на цьому конкурсі успішно виступили члени Академії.
Медаллю Лесі Українки і «Діамантовим Дюком» нагороджені видатний український поет, прозаїк та критик, Шевченківський лауреат із Луцька Василь Слапчук (за книгу «Вибрані поезії», Київ, видавництво «Ярославів Вал») і відомі прозаїки з Канади Олена Жукова та Михайло Співак (Олену відзначено за роман «Дует для самотності», а Михайла – за роман «Неймовірні пригоди дона Мігеля Кастильського та візира Ієрусалимського в Іспанії»). Престижну медаль Лесі Українки отримав видатний вчений, поет, ректор Казахського національного університету імені аль-Фарабі Галимкаір Мутанов (за збірку віршів «У ковчезі часу», яка вийшла українською мовою в Києві).
Відомий письменник Іван Корсак із Луцька нагороджений почесною міжнародною медаллю Генріха Бьолля за високохудожні історичні романи і громадську діяльність.
Низку нагород отримали інші широко знані письменники та поети.
Схожі публікації
Надійшли перші відгуки на книги Івана Корсака.
20 Серпня 2025
До участі запрошують учнів 9-11 класів Волинської області.
19 Серпня 2025
Переможець отримає диплом, медаль і грошову винагороду у розмірі 100 тисяч гривень.
09 Червня 2025