Де у Луцьку дешево вивчити англійську мову

05 Листопада 2015
«Спікати» англійською завжди у тренді. Туристичні подорожі, міжнародні переговори, куди не подайся – скрізь хочуть чути: «Yes, I speak English very well». «Таблоїд Волині» з’ясував, де у Луцьку дешево вивчити англійську та як швидко це можна зробити.


Центр іноземних мов «Mandarin»

Індивідуальні курси у «Мандарині» вартуватимуть 85 гривень за годину, або ж 65 гривень за 45 «шкільних» хвилин. Якщо ви здібний учень, то всього за 3-4 місяці зможете без проблем замовити собі філіжанку кави чистою не ламаною англійською, переконують спеціалісти центру. Хочете швидше – доведеться гризти граніт науки наполегливіше. Для тих, хто бажає опанувати мову для ділового спілкування є експрес-курси з 30 уроків. Запрошених «нейтів» спікерів (носіїв мови, - прим. Авт.) немає.

Мовний центр «Ost-West»

Хочете вивчати англійську тут? Це коштуватиме вашому гаманцю 70 гривень за годину заняття. Мовники «оствесту» переконані: хочете якісно вивчити мову – приходьте на філологічну гостину мінімум двічі в тиждень. Для того, аби вільно почувати себе у розмові з іноземцями потрібно опанувати хоча б перший рівень курсів. Навчати бізнес-спілкуванню тут починають з другого рівня. Термін навчання – 2-9 місяців в залежності від того, як швидко ваші мозкові звивини фіксуватимуть потрібну інформацію. «Ost-west» принципово не запрошує носіїв мови.
Компанія «Млин пригод» – курси іноземних мов

Круговерть англійської мови обійдеться вам в 80 гривень за годину. Коли і в який час збагачувати свій англомовний лексикон вирішує клієнт. На початку занять «Млин пригод» влаштовує пробний «тест-драйв», аби оцінити рівень знань новобранців. Хочете бути грамотним туристом і спілкуватися без словника – сумлінно і наполегливо вивчайте англійську не менше трьох місяців, переконують тут. Рецепт успіху – спілкування з викладачем один на один без лишньої пари вух.

Центр вивчення іноземних мов «Лаура»

«Лаура» - пані стійка і непохитна: стандартний тариф тут 70 гривень за одне заняття. Графік формуйте як вам заманеться. Спеціалісти-філологи обіцяють, що за 2-3 місяці ви зможете самостійно спілкуватися англійською у готелях, аеропортах та ресторанах. У центрі діють мовні клуби. Для спілкування часто запрошують іноземних спікерів.

Центр професійного навчання «ПРОФІ»

Вагаєтеся чи варто опановувати англійську саме тут – сходіть на перший «пробний» урок. Заняття тут вартують 80 гривень за академічну годину (120 хвилин). Спеціалісти «Профі» обіцяють навчити вас мови на всякий лад і смак. Клієнти самостійно обирають тематику навчання. Вас навчать не лише спілкуванню на бізнес-зустрічах, а й що говорити у салонах краси та соляріях. Викладачі у «Профі» - носії мови, що мають практику спілкування за кордоном. «Ми запрошуємо не звичайних вчителів, а носіїв, щоб у наших клієнтів був правильний акцент», - переконують «профі-англійці».Школа англійської мови «Investigate English with Sherlock»

Періодичність навчання, як і у інших закладах, визначає клієнт. Ціна - 80 гривень за заняття. Хочете перевірити чи сподобається вам тут навчатися – прийдіть на безкоштовні оглядини. «Шерлоки» виправдовують свою назву: для тутешніх викладачів англійська мова є рідною. Розмовну мову обіцяють навчити за 3 місяці. Хочете опанувати ділове спілкування - півроку «зубріть» лексику і граматику. Підручники і тематику можна узгодити з викладачем.

Школа «ВІП бджіл»

Прейскурант цін у «Віп бджіл» - від 80 гривень за годину. Сумлінні учні повинні відвідувати заняття не менше, ніж двічі в тиждень. «Бджоли» переконують, що разом з ними ви опануєте англійську мову швидше, ніж за півроку. Опанували середній рівень – спробуйте себе у ролі ділового спікера, вивчаючи ділову мову. Школа проводить спеціалізовані тренінги та запрошує носіїв мови.
2

Читати ще

Коментарі

Вчу

Я вивчаю англійську мову в

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter